Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B5


dawid_464

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem o 215 ale mało ofert :/ to koło z taką opona i ta zawiecha bd jakoś wyglądać ??boję się ze bd szpara spora między opona a blotkniem.

225 nie bd o nic obcierac podczas skrecania bo niewiem cz nie et za male

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ET 45 i tak będzie popelina i bym założył dystanse tył 10mm a na przód 5-8mm ewentualnie też 10.

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakie opony wybrać 225 czy 215 do tego zawieszenie 1 be ? Nie bd jakiejś wielkiej szpady szpady jak wrzucę 215?

Szpary*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między 215 a 225 jest minimalna rożnica w wysokości. Jak nie chcesz szpar załóż 215/45 :wink: Tylko to już lekki balon raczej

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie bd jakiejś wielkiej szpady szpady jak wrzucę 215?

a o którą tą szpare Ci chodzi? Chodzi Ci o prześwit miedzy kołem a nadkolem, czy z boku miedzy oponą a nadkolem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O przeswit

No właśnie 45 to już balon kit jak bd duży prześwit to kupię bd zmuszony kupić sparingi -40

Kur.. ten tel:/ to co 215/40chyba nie bedzie auto takie mulowate a prześwit spory bd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 to już balon

To jaki profil dla was nie jest balonem? :decayed:

30? :)

i jedzie się jak taczką z metalowym kołem :P

Na 30 wcale nie jest tak źle :wink:

Edytowane przez wodz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto na forum lata na 215/45? Chętnie bym looknął.

Lipa. Albo 225/45 albo 205/50

Wysłane batonikiem Kitkat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako że kolega z forum wystawił takie o to fele na sprzedaż http://olx.pl/oferta/alufelgi-17-audi-s-line-z-oponami-235-45-17-CID5-ID8wXWz.htmlogólnie jestem w nich zakochony i od zawsze chciałem je w b5 mam tylko pytanie czy będą odpowiednie do mojej audi b5 z 1be? przede wszystkim chodzi mi o szerokości 235?nie za szerokie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie,miałem kiedyś 245/40 to była masakra(-20KM), ale trakcja w zakrętach czy na rondzie (JA PIER...E)

teraz ma 215 lato i 205 zima i jest optymalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako że kolega z forum wystawił takie o to fele na sprzedaż http://olx.pl/oferta/alufelgi-17-audi-s-line-z-oponami-235-45-17-CID5-ID8wXWz.htmlogólnie jestem w nich zakochony i od zawsze chciałem je w b5 mam tylko pytanie czy będą odpowiednie do mojej audi b5 z 1be? przede wszystkim chodzi mi o szerokości 235?nie za szerokie??

Kup takie (w oryginale) ale 18. Założysz 17 i będziesz żałował tego cala. Ja wrzuciłem 18 i dobrze zrobiłem bo według mnie to ideał do B5. Załóż na to 215/40 lub 45 i lataj. Jak na 1BE będzie Ci za wysoko to wrzucisz Vogtlanda -35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś by chciał fotki A4 na 225/45/18 to pisać na PW to wstawię na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ostatnio A3 na takiej oponie. Tragedia :facepalm: Nie mówiąc nic o tym o ile zwiększa się średnica koła względem serii (spalanie , przekłamywanie licznika). Tylko 215-225/40. Wstaw te zdjęcie. Niech wszyscy zobaczą.

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


przede wszystkim chodzi mi o szerokości 235?nie za szerokie??

ja mam 225 i sa na styk, tzn jakbys chciał zglebić to opony nie schowasz, musiałbyś poszerzyć koniecznie nadkola :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...