Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B5


dawid_464

Rekomendowane odpowiedzi

et ok, możnaby się połasić jeszcze o 10mm dystansu na koło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdjęcie tylko przykładowe , jak wygląda ich wzór. Też mi się wydaje że są większe niż 18stki. A gdybym dorzucił dystans 10mm to nie będzie wystawać?? Albo będzie na równo z nadkolem ? Też nie raz przewożę kilka rzeczy dość ciężkich ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie na 18" 8,5j et 35, planuje założyć 235/40 oponke. Z tego co zdążyłem się zorientować wszytsko powinno pasować. Chyba ze koledzy macie inne zdanie na ten temat to z chęcią posłucham bo jeszcze ich nie kupiłem, 225 czy 235 na taką fele? :D:banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy et45 18" 8J z oponą 225/40 jest bardzo ciasno przy zwrotnicy, na 8,5J może się okazać, że bez dystansu nie założysz :wink:

Fallen, 225 to już wystarczająco szeroki kapeć, szerzej nie ma potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety te felgi co pytałem o nie w temacie odpadają. Okazało się że mają rozstaw 5x110........

Nie wiem czy nie kupię jednak 17stek. Znajomy ma seryjne zawieszenie (też b5) i felgi 18 225/40 nie wiem jakie Et. Twierdzi że na takich kołach zawieszenie moment pada (seryjne). Czy to prawda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktos twierdzi i myśli o tym że na 18 czy na 19 zaraz padnie zawieszenie to znaczy tylko o tym że nie zasługuje aby latac na wiekszej feldze i nadal będzie Męczył zimowe 15 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

A pod seryjne zawieszenie jakie felgi najlepsze z kapciami ? 17 225/45? Bo pod 18stke to już obowiązkowy gwint?? :> (inaczej wóz drabiniasty?) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dołączę się i ja do tematu. Panowie chciałby się dowiedzieć jak to jest w końcu z tymi rozmiarami felg do auta A4 B5 jak w temacie... chodzi mi o jakich max parametrach felunie pasują do tego samochodu, bo jest masa kół o wymiarze 8J lub 8,5J ET 35 lub ET 13. Chciałbym kupić takie gdzie nie będą odstawać po za obrys samochodu a jednocześnie nie będą schowane i nie będzie trzeba przerabiać nadkoli it. Pytam o to ponieważ u znajomego w oplu na forum doradzili jakie maksymalnie wejdą, i takie kupił i jest mega, stąd do was pytanie audimaniaków jak to jest z tymi kołami w naszych wozikach. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chcę kupić w najbliższym czasie alufelgi:

Średnica : 17 cali

Szerokość : 8 cali

Rozstaw szpilek : 5x112

Odsadzenie (ET) : 48

powiedzcie mi jakie osadzenie byłoby najlepsze? słyszałem, że najlepiej do mojego Audi pasowałoby między 35 a 42 , nie chcę by wystawały ani by były zbyt głęboko, opony 225/45/17

ewentualnie polecacie jakiś konkretną firmę/model ? (wieloramienne, najlepiej 10) kwota za komplet ok 2000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie felgi byś nie założył to na 1ba będzie nadal wysoko..

1be/1bv by się przydało, jeszcze lepiej kit -40, no a na gwincie to wiadomo że najlepiej wygląda bo opuścisz ile chcesz.

18" i 225/40 jeszcze źle nie wygląda o ile jest co najmniej 1be, gorzej jak byś chciał naciągi lub 19" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B5 mam założone 8j ET35 na gwincie i oponach 225/40/18 ranty błotników przeklepane od wewnątrz i jest ok, natomiast z tyłu da radę włożyć coś szerszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz czy daje radę w sensie czy nie będzie tak jakbyś autobus za sobą ciągnął? Sam jeżdżę na 225/45/17 z tym że mam 1.6 tylko. Z testu wiem, że wolniej się rozpędza niż na 195/65/15, ale jeżdżę i nie mam problemu. Jeśli teraz przyjdzie mi zmienić opony to założę 205/50/17 i powinno być ok.

też chcę takie założyć, tylko powiedz mi jakie masz osadzenie tych felg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie trzeba "dystansować' przy tym ET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy felgi o tym wymiarze 17 cali ET 56 7.5J 17 H2 wejdą do audi b5 i nie będzie tarło od wewnątrz. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...