Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Warczy jak Polonez........Czy to koniec katalizatora???


Viking

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj rano troche pojeździłem sobie.......deptałem prawie do odcięcia zapłonu i nagle zaczęlo coś brzęczeć chyba w wydechu. Silnik chodzi jak chodził ma te same osiągi tylko że przy dodaniu gazu coś pod spodem brzęczy.......Dodam że są jeszcze fabryczne tłumiki, wymieniłem tylko złącze elastyczne. przebieg ok 200kkm. Czy to oznaka że czas pozbyć się kata???

Czekam na wasze spostrzeżenia i opinie oraz rady w tym temacie!!!

Czy wybebeszyć katalizator czy wstawić tam rurkę.....bo strumiennica to raczej sensu nie ma no chba że taka ala atrapa katalizatora zwana strumiennicą co chodzą po allegro za 50zł......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rurka w środku będzie najlepszym i najtańszym rozwiazaniem tak myślę a powiedzcie mi jeszcze czy spalanie trochę spadnie.....bo słyszałem że bez kata mniej troszeczkę palą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi jeszcze czy spalanie trochę spadnie.....bo słyszałem że bez kata mniej troszeczkę palą...

Niesądze żebyś to odczuł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo możliwe ze mniej z 0,5 litra, no a ja zrobiłem tak jak ty chcesz zrobić wspawac rurke zamiast kata LECZ na wysokich obrotach DALEJ jest głos jak z POLONEZA! ja tak zaczałem jak ty az cały układ zmieniłem wyciałem kata,środkowy, końcowy też i zamiast kata struminice,zamiast srodkowego rurka, i koncowego przelotówka i koncówka ultera teraz jest troszke na zewnątrz głośno w srodku srednio! ale praktycznie odgłosu "poloneza" sie pozbyłem :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katalizator sie wysral ........ wywal resztki to nie bedzie brzeczec ...... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...