Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Naprawa Pompki centralnego zamka


misiek547

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pompka nie dawała mi rady,nie zamykała mi baga.

Kupiłem z golfa przeszczepiłem i dalej to samo.

Grafit cały,z reszta w wcześniejszym tez był grafit cały.

Jak zamykam auto i zaślepiam wyjscia z pompki to nic to nie zmienia,dalej pompuje długo i nie domyka baga az do momentu zabezpieczenia.

Pytanie teraz czy grafit musi być posypany żeby pompka nie dawała rady??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogą jeszcze się skończyć te łopatki w pompie, ale prędzej się zmieli środek. Musisz mieć gdzieś nieszczelność . Ty masz przedlifta? bo nie widzę na tapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam polifta.

Gdzie szukac tej nieszczelnosci w pompce???

Bo powinna sie wylaczyc po zatkaniu wylotow??

To.normalne ze jak dokrece na maksa sruby z dekla silniczka to wirnik nie ruszy.

W   obu silniczkach tak bylo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem taką pompkę

http://allegro.pl/vw-golf-iii-3-pompka-centralnego-zamka-1h0962257g-i6706078243.html

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy wirnik z tej pompki od golfa podejdzie do a4 b5 ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak.sie ma.sprawa zaslepki w pompce na dwa wyjscia???

Chodzi mi o zaslepke od regulacji czasu pracy pompki.

Ja takowaj nie mam i z tego co pamietam nie bylo jej od poczatku.moze ona miec wplyw na szczelnosc???

Jak podlaczylem.silniczek na krotko pod baterie to spodem tj z okololicy podlaczenia kabli  wylatywalo powietrze.nie wiem czy to jest normalne ale w obu silniczkach bylo tak samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem wirnik z pompki do golfa 3 i wydaję mi się , że wolniej działa centralny niż przed zepsuciem oryginalnej pompki. Jest może na to jakaś rada ? Czy trzeba się przyzwyczaić ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie pompki centralnego moja przestała działać więc ją wyjąłem teraz muszę wymienić ten wirnik i pytanie brzmi czy takie coś podejdzie do mojej pompki o numerze 8L0862257k

http://allegro.pl/jak-naprawic-pompke-zamka-audi-a3-a4-a6-kup-zestaw-i6711276951.html 

niestety u mnie w okolicy nie znalazłem żadnej innej pompki w zastępstwie a jak znalazłem inną gdzieś dalej i doliczę koszt wysyłki to wychodzi niewiele taniej i nie mam pewności że będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Tarrou napisał:

Witam mam pytanie odnośnie pompki centralnego moja przestała działać więc ją wyjąłem teraz muszę wymienić ten wirnik i pytanie brzmi czy takie coś podejdzie do mojej pompki o numerze 8L0862257k

http://allegro.pl/jak-naprawic-pompke-zamka-audi-a3-a4-a6-kup-zestaw-i6711276951.html 

niestety u mnie w okolicy nie znalazłem żadnej innej pompki w zastępstwie a jak znalazłem inną gdzieś dalej i doliczę koszt wysyłki to wychodzi niewiele taniej i nie mam pewności że będzie działać.

Kolego mam pompkę ze sprawnym wirnikiem jak coś. Odezwij się na PW jeżeli Cię interesuje na pewno będzie taniej. To co sprzedają w linku to nic innego jak wyjęte wirniki z innych pompek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompka z golfa/vento, b4 koszt 30-40zł

lutownica i cyna 20

przeszczepiasz silniczek z wirnikiem i hula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2017 o 21:54, kylo1991 napisał:

Panowie czy taka pompka bedzie się nadawała jako dawca?

 

http://allegro.pl/pompka-centralnego-zamka-vw-audi-357862257-hella-i6915615319.html

 

Jo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie rozleciał mi sie wrinik w pompce 8d0 862 257B o jakich numerach pompka moze byc dawca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy taka pompka bedzie się nadawała jako dawca?
 
http://allegro.pl/pompka-centralnego-zamka-vw-audi-357862257-hella-i6915615319.html
 

Tak, robilem z takiej samej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety i moja pompka wyzionęła ducha. Problem polega jednak na tym, że w środku wygląda dobrze - wirnik jest cały. Kiedy wciskam przycisk w pilocie albo przekręcam kluczyk w zamku nie dzieje się zupełnie nic - pozostałe zamki nawet nie drgną i jest zupełna cisza. Co więcej, VCDS przestał widzieć centralny zamek i nie mogę odczytać błędów. Czy jest coś, co mogę jeszcze zrobić, czy czas kupić nową pompkę? Jeśli mam kupować, to taką samą czy też np. z Golfa w celu przełożenia wnętrzności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz zasilanie.

Normalnie powinny dzialac jak nie chodzi wirnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...