Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja maglownicy - gdzie? Wymiana pompy?


Dejzor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... Mam pytanie, gdzie dobrze i w przystępnej cenie regenerują maglownice w Małopolsce albo na Śląsku? Interesują mnie okolice Chrzanów, Oświęcim, Jaworzno, Kraków i ew Katowice. W kazdym razie nie dalej niz 50km od Chrzanowa :) Interesuje mnie, żeby nie skasowali za to jak za zboże, bo i tak przymierzam sie do zmiany samochodu w w okresie do 1,5 roku.

Nie musi być z wymianą, moge sobie zdemontować i założyć sam, no chyba, że będzie w przystępnej cenie to szkoda sie bawić :)

Interesują mnie opinie osób które korzystały z danego warsztatu i mogą polecić.

Przy okazji, podczas wymiany magla należy przepłukać pompe wspomagania, czy lepiej ją wymienić? Słyszałem, że opiłki w pompie potrafią uszkodzic nowy magiel, a nie znam tematu dokładnie. Dodam iż pompa nie daje oznak zużycia.

Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz opiłki na dnie zbiorniczka??

Jak nie masz to nie przejmuj się.

Magiel kup używkę jak za 1,5 roku chcesz pogonić auto.(Bynajmniej ja bym tak zrobił)

Chyba że chcesz zeobić to na tip top to magiel do regeneracji.

Płukać układ i tak musisz,płyn Ori lub Citroena LHM.

Wymontuj zbiorniczek,kup flaszkę benz ekstrakcyjnej i ładnie wyczyść zbiorniczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Polecam warsztat w katowicach na Warszawskiej 60 tel.32 259 81 32 .Robili mi magiel 3 lata temu, zapłaciełem 360 zł i jak na razie wszystko jest ok! A co do używek to mniej nie zapłacisz a nie masz pewności czy sie nie rozcieknie za 2 miesiące.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Polecam warsztat w katowicach na Warszawskiej 60 tel.32 259 81 32 .Robili mi magiel 3 lata temu, zapłaciełem 360 zł i jak na razie wszystko jest ok! A co do używek to mniej nie zapłacisz a nie masz pewności czy sie nie rozcieknie za 2 miesiące.Pozdrawiam

Wlasnie tez tak mysle, bo za uzywke trzeba dac kolo 300, wiec wolałbym zregenerowac... Dzieki za info, przedzwonie do nich jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest sprawdzony warsztat to jak najbardziej ale jak nie to loteria....

Ja swój magiel sprzedałem firmie co regeneruje magle i 200zł wróciło do mnie:wink:

Daj do regeneracji,a magiel sam wyrezasz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...