Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyciek z układu wspomagania ...


AudiA4-SG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam prośbę o być może zdiagnozowanie (bez rozbierania spodu - obecny brak możliwości, ale na dniach będzie trzeba) wycieku w układzie wspomagania. Wyciek mam z lewej strony jak stoimy przed samochodem. Audi A4, B6, 1.9 TDi. Wyciek zaobserwowany dzisiaj rano gdy wyjeżdżałem do roboty. Drugim objawem jest tak jakby "gotowanie" się płynu w zbiorniczku. Ogólnie kiedy skręcam w lewo bądź prawo nic nie obciera, skręcanie nie jest utrudnione. Audi posiada dwie maglownice? Może od razu ktoś mnie oświeci hehe :) bo zaglądając za prawe koło (miejsce wycieku) widać zachlapane miejsce ale górna maglownica jest sucha hmmm jest dolna? :> Idą jakieś gumy do maglownicy które ulegają np przetarciu albo najnormalniej zużyciu w audi? Oświećcie mnie swoją wiedzą bo sam nic nie wymyśle nie rozkręcając dołu czego na razie nie mogę zrobić ... jak coś zagmatwałem to zrozumcie :) a jak czegoś nie dopowiedziałem to pytajcie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieknie od strony drazka albo w najlepszym razie masz przetarty przewód. Trzeba zdjac osłonę i wszystko sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli z lewej strony stojąc przed samochodem czyli z prawej od strony (pasażera) to najprawdopodobniej cieknie z maglownicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG to pocieszacie :> wole żeby to był przewód :) ... będę podchodził w sobotę do rozbiórki nadkola bo z pod maski nic nie widać, żadnego wycieku. Jeśli była by to maglownica to nie było by czuć tego na kierownicy? Kręciłem prawa, lewa i lekko idzie jak zawsze ... Oby to był przewód ... a może ma ktoś schemat wspomagania? Chociaż orientacyjnie skjorze na razie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to w czymś ci pomoże

---------- Post dopisany at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany at 09:23 ----------

Bez_tytu_u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uświadomiło że żadnych przewodów z lewej strony nie ma :( to na 99% magiel będzie ...

---------- Post dopisany 15-03-2014 at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany 14-03-2014 at 15:44 ----------

Hmmm dziwna sprawa ... zdjąłem dziś koło żeby sprawdzić skąd ten wyciek i wiecie co? było sucho przy maglownicy ... nadal mokry miałem dolny wahacz przy gumie. Jak uda mi się to wrzucę zdjęcie. Trochę dziwna sytuacja bo jakby był wyciek przy maglownicy to wszystko poniżej było by mokre, tłuste i na pewno do zauważenia. Samochód stał cała noc w garażu. O co chodzi? skąd ten wyciek? hmmm

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:13 ----------

Darmowa-galeria-zdj-----na-Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dziś wycieklo w miejscu oznaczonym nr 10,tzn po stronie tej opaski!czyzby to tylko przewód?i czy mogę to sam rozkręcić,czy jest to po jakimś ciśnieniem?czy jezeli to przewód to wystarczy go skrócić(obciąć)?

---------- Post dopisany 12-06-2014 at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany 11-06-2014 at 22:32 ----------

przewód puścił...już zrobione!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...