1.8 TURBO budowa układu wydechowego
18 18

307 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
    W dniu 21.02.2018 o 17:05, Mariox37 napisał:

Ten koleś co mi robił cały wydech tzn. tył i środek uważa że te "masówki" to gó...no :) i one tylko fajnie wyglądają z zewnątrz . 

Takie jest jego zdanie :)  Ten twój Nie wygląda jakoś wspaniale i pewnie w środku waty nie będzie . Ale próbuj i tak musisz do kogoś podjechać na wspawanie, oby nie było darcia zamiast basowego pomruku .

Co do zabrania dowodu to chyba nie jest aż tak strasznie :) ja zawsze w swoich autach i moto miałem głośne wydechy jednym z najgłośniejszych był czarny lanos 3d na gwincie z silnikiem calibry :) Po Prostu jak widziałem policje to noga z gazu :) i chyba nigdy nie zatrzymali mnie akurat z tego powodu .  Napisz jak coś wykombinujesz :)

wykombinowałem ;D posłuchaj może się spodoba. Ale z góry piszę, że powyżej 2k nie ma co kręcić w nocy zeby nikogo nie obudzić..

PS. 46-47 słychać jakieś pyknięcie.. co to mogło pyknąć bo się aż przeraziłem 😯😮

Edytowane przez moras22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 14.04.2018 o 19:19, damian_jmj napisał:

Witajcie:D Mam u siebie w B6 1.8T Q wydech z nierdzewki od katalizatora, ale podczas dłuższej jazdy jest za głośno w aucie. Mam pytanie czy końcowy wydech z S4 B6 podejdzie bez większych problemów?  Planuję swój wydech sprzedać, kupić ori z 1.8 i zamontować końcowe z S4 oraz DP. Ktoś może robił coś podobnego? 

moze po prostu zaloz sam srodkowy, sam tak mialem i bylo cicho. :) dp 2.75 do tego koncowy przelotowy sportowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Tak, tylko jeżeli mowa o środkowych tłumikach seryjnych to  z ośki b5  środkowy a z 1.8t b6 Q to dwie zupełnie inne bajki .... 

W dniu 14.04.2018 o 19:19, damian_jmj napisał:

Witajcie:D Mam u siebie w B6 1.8T Q wydech z nierdzewki od katalizatora, ale podczas dłuższej jazdy jest za głośno w aucie. Mam pytanie czy końcowy wydech z S4 B6 podejdzie bez większych problemów?  Planuję swój wydech sprzedać, kupić ori z 1.8 i zamontować końcowe z S4 oraz DP. Ktoś może robił coś podobnego? 

Jak chcesz troszke bardziej zadziorny wydech ale cisze w środku to szukaj wydechu z B7 2.0tfsi/ lub końcowe z 3.2V6 FSI , jest plug and play , ma lepszy przepływ (fabrycznie przelotowy) i troszke głośniejszy niz seria 1.8t

Edytowane przez soul87

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wywale tylko środkową pychę zmieni się dźwięk? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na YT masz pełno filmików z takimi wydechami 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Jakie tłumiki (dwa końcowe jeden środkowy pod quattro) polecicie do B6 ma być przelot ale nie głośny bo dużo jeżdżę. 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zapraszam do siebie ,mogę zrobić fajne puszki :) jak cos to pisz na pw 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi