Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki podłokietnik do A4 orginalny czy dedykowany ?


Tasman78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dylemat czy szukać orginalnego używanego podłokietnika czy lepszym wyborem bedzie kupno dedykowanego z alegro?
NOWY PODŁOKIETNIK AUDI A4 B6 B7 CZARNY / SZARY (4013655095) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
montował ktoś już taki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego dedykowanego dziadostwa chyba, że chcesz kupować dwa razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam dylemat czy szukać orginalnego używanego podłokietnika czy lepszym wyborem bedzie kupno dedykowanego z alegro?

NOWY PODŁOKIETNIK AUDI A4 B6 B7 CZARNY / SZARY (4013655095) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

montował ktoś już taki?

kilka osob montowalo ten "łokieć" i jakos jezdza,ja co prawda wybrałem ori od kolegi R7 JAREK.:wink:

Jezeli naprawde chcesz mam kumpla ktory chce taki sprzedac jak ten z aukcji za 120+kw,jak cos to pisz na pw.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak - "jakoś". A ja zakładam, że ktoś kto decyduje się kupić Audi to oczekuje czegoś więcej niż "jakoś". Skoro wystarczy "jakoś" to po co przepłacać za stare Audi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobny albo nawet identyczny łokiec miał kumpel w pasku b5 fl... zgrzypiał, strzelał bóg wie co jeszcze...

Dołóż pare złociszy wiecej i kup ori, chłopaki napewno mają na zbyciu wiec popytaj:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonaliście mnie poszukam ori.

a jaki kolor szukasz tego podłokietnika

kolor który by mnie interesował to czarny na chwile obecną soul jak się nie mylę , na razie jeszcze jestem na etapie poznawania auta i nie rozkodowałłem numeru itd, a pytałem o dedykowany bo interesuje mnie tylko podłokietnik w stanie bdb :) nie wiem czy w czarnej skórze będzie pasował do czarnej tapicerki jeżeli tak to taki też bym chetnie zobaczył:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ori bo: pasuje bez kombinacji , nie zacina się , nie skrzypi itd. Poza tym przecież to nie majątek a satysfakcja gwarantowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zaczynam szukać orginalnego :) a ile kosztuje taki w dobrej kondycji? na alegro różnie bywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zaczynam szukać orginalnego :) a ile kosztuje taki w dobrej kondycji? na alegro różnie bywa

Tylko ori. A ceny są różne, zależy jak ktoś napalony kupuje drożej, a jak ktoś zaczeka, będzie często przeglądał i poszukiwał to może kupić taniej. Już za 150 zł da się kupić w bardzo dobrym stanie np. kolega za tyle sprzedał soul z B7 -był idealny stan, ale widziałem też kiedyś w tych cenach choć czasem ze złamanym zamkiem (nawet za 100 zł). Są też ceny 200, 300 zł:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za 180 znalazłem ori skóra z łapą tylko zaczep złamany dopiero co wstawiony na handel

5 min. roboty i nowe zamknięcie zrobione

ori to ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie uszkodzone zapięcie to jakiś problem czy można go spokojnie samemu zrobić? czy w aso trzeba kupić nowe? a i mam kolor tapicerki tylko black bez tego soul :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapięcie to kolega na forum sprzedaje z amelinium:wink:

A w ASO to kupisz plastikowe zapięcie i po jakimś czasie znowu się rozleci w dodatku cena wysoka:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem zamówić zapięcie z amelinium ale że miałem okucie meblowe to poszło i tak śmigam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...