Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie klocki i tarcze hamulcowe do A4 B8?


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy jakie tarcze na przód a jakie na tył do mojego autka , oraz jakie klocki do tego zestawu , nie najdroższe ale i nie najgorsze . Z góry dziękuję VIN WAUZZZ8K49A060052

Edytowane przez Przemek-dgr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zmiany tarcz i klocków na przedniej osi (świeci się już komunikat BRAKE PADS) i mam pytanie czy mam 314mm czy 320?

WAUZZZ8K29A069011

Niby we wklejce jest 1LT, czyli seria 314 ale z kolei zaciski mam TRW a z tego co pisał Dev TRW mają 320 a ATe 314.

Edytowane przez diesel_power
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zapodam bo dziś już ciemnawo i auto już w garażu a właśnie mi się wydają jakieś sporawe te tarcze i tak się zastanawiam czy to przypadkiem nie 320 tym bardziej, że zacisk TRW a we wlepie seria 1LT. Z tego co rozpatrzyłem na internetach to 1LT właśnie oznacza tarcze 314-tki.

Edytowane przez diesel_power
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jakie klocki podejdą pod zaciski, które widać na zdjęciu?

821741799_6_1080x720_-czarne-143km-.jpg

Niestety właśnie skończyła się wewnętrzna okładzina i muszę szybko je wymienić. Niestety nie mam obecnie dostępu do auta i nie mogę lepiej się przyjżeć :/

Wydaje mi się, że zaciski wyglądają inaczej niż w innych B8, które widziałem w poradnikach z wymianą.

Edytowane przez zyznos321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

314mm zacisk Ate

jeśli to odpowiedź na mój post to dziękuję za pomoc :)

wie ktoś może jeszcze jaki klucz potrzebny jest do demontażu tych zacisków (torx, imbus czy jeszcze coś innego)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dev mam pytanie pod fele 20'' 5 ramion wiec chce zeby jakos to wypelnic jak sie sprawa ma z rs3 heblami warto to wrzucac ??? one maja 370/32 jesli chodzi o przod? jak mozesz poradz mi cos

na allegro znalazlem jeszcze taki zestaw czy warto . bardziej bym chcial RS 3 A moze ktos robil takiego swapa do naszych a4b8 ;)

ZACISKI CHAMULCOWE TARSZE AUDI RS6 RS5 R8 S5 4.2 (5813695497) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zamierzam wymienić tarcze i proszę o pomoc jakie na przód a jakie na tył do mojego autka , oraz jakie klocki do tego zestawu? Jeśli mam 314 mm to czy mogę zamienić na 320 mm bez konieczności zmiany zacisków ? Autko oryginalnie na felgach 17" ; 18"

Z góry dziękuję VIN WAUZZZ8K08A003331

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy swapie na 320 zmieniasz wszystko.

Mam zestaw jak chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy swapie na 320 zmieniasz wszystko.

Mam zestaw jak chcesz.

Czyli mam standardowe 314/300 tarcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazde 2.0 TDI ma 314/300 mm

Jak wyjezdza z fabryki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...