Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie klocki i tarcze hamulcowe do A4 B8?


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

co lepsze:

Klocki Ferodo Premier czy ORI 8K0698151H

Ps. Czy 8K0698151H to na pewno takie same klocki co 8K0698151L ? W Audi mówili że ostatnia literka to tylko różnica roku produkcji ale klocek ten sam ...

DSy niestety trochę za drogie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to te same klocki fdb4044. Jeśli chcesz kupić wal na pw :wink: DS`y mam również ale tak jak napisałeś cena powala :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki,

ale co będzie lepsze ? Ferodo czy Ori ?

i chodziło mi o to w drugim pytaniu czy oryginalne klocki audi 8K0698151L to te same klocki co 8K0698151H, numer ten sam tylko ostatnia literka inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki,

ale co będzie lepsze ? Ferodo czy Ori ?

i chodziło mi o to w drugim pytaniu czy oryginalne klocki audi 8K0698151L to te same klocki co 8K0698151H, numer ten sam tylko ostatnia literka inna.

Ferodo=Ori. Nawet teraz do B9 robi też ferodo.

Co do tego drugiego pytania to już odpowiedziałem. Tylko zmiana oznaczenia klocek przynajmniej w zamienniku jest ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Czy tarcze np. OZ, sa duzo lepsze od OEMowych Audi? Jest gdzies zestawienie, tarcz porownywalnych do OEMowych, troche lepszych i znaczeni lepszych?

To samo w klockami... na ten moment wybralbym tarcze OZ i klocki Ferodo DS, ale nie wiem jak sie ma taki zestaw do OEM.

DziekI!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Czy tarcze np. OZ, sa duzo lepsze od OEMowych Audi? Jest gdzies zestawienie, tarcz porownywalnych do OEMowych, troche lepszych i znaczeni lepszych?

To samo w klockami... na ten moment wybralbym tarcze OZ i klocki Ferodo DS, ale nie wiem jak sie ma taki zestaw do OEM.

DziekI!

Być może że akurat to miałeś w swoim aucie jako OEM. Lepszej kombinacji nie ma. Tylko oczywiście nie montowali w serii B8 DS`ów tylko premiery :wink: W B9 teraz też idzie ferodo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandej odezwe sie w takim razie do Ciebie jak wroce z wakacji, pod koniec Marca :) na swieta pewnie zawitam do Polski..

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandej odezwe sie w takim razie do Ciebie jak wroce z wakacji, pod koniec Marca :) na swieta pewnie zawitam do Polski..

Oki jak coś to wal :wink: Tylko wiesz że Ferodo RACING nie ma homologacji na drogę? ;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandej odezwe sie w takim razie do Ciebie jak wroce z wakacji, pod koniec Marca :) na swieta pewnie zawitam do Polski..

Oki jak coś to wal :wink: Tylko wiesz że Ferodo RACING nie ma homologacji na drogę? ;)

W ogole czy tylko w Polsce? :) w razie czego, jak juz bede u ciebie zamawial, podpowiesz co mam wziac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W calej Europie a w Polsce to i tak nie ma znaczenia :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interesują mnie klocki i tarcze na przód do Audi A4 Avant 2010r, 2.0 TDI po programie na 172Km i 367Nm.

Interesuje mnie zarówno komplet jak i same klocki, po zmierzeniu tarcz będę wiedział czy potrzebny komplet czy same klocki.

Co byś mi doradził i jak to cenowo u Ciebie to wygląda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam SWAPa na 320mm do Twojego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam SWAPa na 320mm do Twojego auta

Okazuje się że tarcze mam jeszcze dobre, więc same klocuszki mnie interesują, ale tak z ciekawości możesz podesłać na pw cene za tego swapa, może bliżej lata coś pomyślę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...