Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie klocki i tarcze hamulcowe do A4 B8?


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Leszczonka napisał:

Panowie tarcze wiem ze napewno zimermann sport a klocki jakie? ferodo może czy textar albo ate? Chyba ze ktoś ceramikę poleci ale wtedy gładkie tarcze zimermanna? 

Ja proponuje SWAP nie dość że lepiej wygląda w feldze to lepiej hamuje a moc pewnie też będziesz chciał zrobić kiedyś większą :) co do tarcz tez jestem za zimmermann + ferodo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gibons napisał:

Ja proponuje SWAP nie dość że lepiej wygląda w feldze to lepiej hamuje a moc pewnie też będziesz chciał zrobić kiedyś większą :) co do tarcz tez jestem za zimmermann + ferodo

No tak moc bedzie grana tylko kurde jedna kwestia czy np do 17 wchodzi 340mm??? Bo jak nie to znowu bym musiał koła zimowe z oponami sprzedawać i coś szukać na 18 bo na 19 nie uśmiecha mi sie w zimę jeździć, słyszałem że w polifcie zaciski sa jak z s4 i tylko jarzmo bym musiał zmienić pod 340, grzebał ktoś w tym temacie ??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak moc bedzie grana tylko kurde jedna kwestia czy np do 17 wchodzi 340mm??? Bo jak nie to znowu bym musiał koła zimowe z oponami sprzedawać i coś szukać na 18 bo na 19 nie uśmiecha mi sie w zimę jeździć, słyszałem że w polifcie zaciski sa jak z s4 i tylko jarzmo bym musiał zmienić pod 340, grzebał ktoś w tym temacie ??? 
S4 ma 345 mm mieszcza sie w 17 cali

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, daniell-gda napisał:

S4 ma 345 mm mieszcza sie w 17 cali

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka
 

Aaa faktyczniee 245mm pomyliłem się,jak wchodzą to mnie teraz pocieszyłeś, tylko pytanie takie jak zadałem czy ktoś może robił do zacisku poliftowego większe jarzmo? Wtedy by nie trzeba swapa robić chodź czy jest to sens czy nie wyjdzie taniej zaciski s4 z tarczami i klockami niż np zimermanny,ferodo klocki i jarzma 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Leszczonka napisał:

Aaa faktyczniee 245mm pomyliłem się,jak wchodzą to mnie teraz pocieszyłeś, tylko pytanie takie jak zadałem czy ktoś może robił do zacisku poliftowego większe jarzmo? Wtedy by nie trzeba swapa robić chodź czy jest to sens czy nie wyjdzie taniej zaciski s4 z tarczami i klockami niż np zimermanny,ferodo klocki i jarzma 

Nie ma znaczenia przedlift-polift 

Dajesz jarzma od 345 do zacisku 320 i jest ok. Do tego tarczę i klocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.01.2018 o 13:25, Dev napisał:

Cena za oś plus ewentualne części które trzeba wymienić

7-8dni roboczych

Hej Dev. Chciałbym już dopiąć temat tego malowania. Wysłałem Ci priv ale nie wiem czy Ty masz włączone wiadomości... W jaki sposób możemy to sfinalizować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, bladzio1 napisał:

Hej Dev. Chciałbym już dopiąć temat tego malowania. Wysłałem Ci priv ale nie wiem czy Ty masz włączone wiadomości... W jaki sposób możemy to sfinalizować?

693 45 66 99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dev napisał:

693 45 66 99

Ok, jutro przed południem zadzwonię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2018 o 10:40, DanielM napisał:

A ja z innej beczki polecam jurid white, klocek ceramiczny, główną zaletą jest bardzo małe pylenie. Jeśli ktoś ma felgi w jasnym kolorze to różnica jest kolosalna. Klocek dedykowany jest do tarczy pełnej nie nawiercanej.

Jeśli chodzi o sprawność to nie czuje różnicy między ATE czy TRW. Producent twierdzi, że fading nie występuję ,po kilku ostrzejszych hamowaniach nie widzę różnicy.

Ciekawa alternatywa dla wiodących zamienników.

Nie główną zaletą a jedyną zaletą:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jak zresztą wszystkie te "super klocki ceramiczne" oferowane przez marki średniej czy niskiej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nowy nabytek A4 B8 Avant 2.0 TDI 170 KM CAHA i potrzebuje wymienić klocki przód i tył do oryginalnych tarcz. Ze względu iż jest to nowość to nawet nie wiem jakie są tam tarcze :( Jak mógłby mi ktoś powiedzieć co tam siedzi( VIN WAUZZZ8K1AA168097 )? No i jakie klocki polecacie ? Ferodo Premier?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kabas napisał:

Mam nowy nabytek A4 B8 Avant 2.0 TDI 170 KM CAHA i potrzebuje wymienić klocki przód i tył do oryginalnych tarcz. Ze względu iż jest to nowość to nawet nie wiem jakie są tam tarcze :( Jak mógłby mi ktoś powiedzieć co tam siedzi( VIN WAUZZZ8K1AA168097 )? No i jakie klocki polecacie ? Ferodo Premier?

314/300mm

zrób SWAPa przodu na 320mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pikuś napisał:

W tym rozmiarze różnicy nie zrobią. Tak jak pisze Tomek przód dać 320mm na zacisku TRW lub jesli felgi pozwolą 345mm na zacisku TRW. Wtedy będzie efekt na sryjnym klocku Ferodo premier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czasem na pewno będzie SWAP na większe, a narazie musi pozostać na serii. Więc jakie klocki mogę wrzucić? 

Kolego DEV ile cenowo wychodzi taki SWAP na 320 mm? 

Czy może zakupić te jak proponuje kolega Pikuś https://www.olx.pl/oferta/klocki-ferodo-racing-ds2500-audi-a4-b8-CID5-IDlDl1g.html ?

Edytowane przez kabas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kabas napisał:

Z czasem na pewno będzie SWAP na większe, a narazie musi pozostać na serii. Więc jakie klocki mogę wrzucić? 

Kolego DEV ile cenowo wychodzi taki SWAP na 320 mm? 

Czy może zakupić te jak proponuje kolega Pikuś https://www.olx.pl/oferta/klocki-ferodo-racing-ds2500-audi-a4-b8-CID5-IDlDl1g.html ?

komplet na.przod 1200zl

nie cuduj tylko od razu działaj że swapem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kabas napisał:

Z czasem na pewno będzie SWAP na większe, a narazie musi pozostać na serii. Więc jakie klocki mogę wrzucić? 

Kolego DEV ile cenowo wychodzi taki SWAP na 320 mm? 

Czy może zakupić te jak proponuje kolega Pikuś https://www.olx.pl/oferta/klocki-ferodo-racing-ds2500-audi-a4-b8-CID5-IDlDl1g.html ?

Nie widzę zeby miały czujniki te klocki a powinny mieć. Te klocki kosztują znacznie więcej nowe. Ładuj zwykłe Ferodo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę zeby miały czujniki te klocki a powinny mieć. Te klocki kosztują znacznie więcej nowe. Ładuj zwykłe Ferodo
Bo one wychodzą bez czujników, co możesz sprawdzić na stronie ferodo.
To sprzedaj je w normalnej cenie, nikt ich nie kupi.
Ja kupiłem 8 kpl. w dobrej cenie dlatego za tyle sprzedaję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

photo-a6312a22-cbe1-4dcc-9e2e-6708717cdf

 

1 godzinę temu, Pikuś napisał:

Bo one wychodzą bez czujników, co możesz sprawdzić na stronie ferodo.
To sprzedaj je w normalnej cenie, nikt ich nie kupi.
Ja kupiłem 8 kpl. w dobrej cenie dlatego za tyle sprzedaję.

Premier jest z czujnikiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...