Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie klocki i tarcze hamulcowe do A4 B8?


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze jedno pytanie czy 3.0tdi  audi a4 b8 ma tarcze i zaciski 320 ???czy tez moze miec 314

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, KOMORNIK78 napisał:

jeszcze jedno pytanie czy 3.0tdi  audi a4 b8 ma tarcze i zaciski 320 ???czy tez moze miec 314

320mm w 2.0tdi było 314mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gibons napisał:

320mm w 2.0tdi było 314mm

sprawdzalem 3.0 TDI na otomoto i maja takie same felgi jak ja 16 wiec wydaje mi sie ze tak jak mowiles nie bezdzie problemu z zamiana  z 314 na 320 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KOMORNIK78 napisał:

sprawdzalem 3.0 TDI na otomoto i maja takie same felgi jak ja 16 wiec wydaje mi sie ze tak jak mowiles nie bezdzie problemu z zamiana  z 314 na 320 

Mowilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja potrzebuje klocki na przód do b8 lift 2.0 tdi 150 quattro? 1LT takie mam oznaczenie czyli 314. Z góry dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu są fotki zaciski pod tarcze 320 wszystko pasuje na 16 i jest luz 

dzieki DEV i Gibons

Edytowane przez KOMORNIK78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.
Pomóżcie mi błądzę po Internetach. Nigdy nie spotkałem się z podobną sytuacją jak w temacie kupna tarcz klocków. Na jednej stronie piszą kup ate bo zimmermany się krzywią drugi odpowiada kup zimmermany bo ate krzywią trzeci kup Foredo czwarty tylko Brembo piąty tarcze OZ kloci EBC Green

A4 B8. Chyba mam 314 z przodu ale to jeszcze jakoś sprawdzę chyba, że ktoś da radę zobaczyć z VIN WAUZZZ8K99A030738

Myślałem nad tarcze OZ plus klocki textar (jakie konkretnie?)poniżej zestaw  tarcz

Tarcze-ZIMMERMANN-Tyl-AUDI-A4-B8-A5-300m
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 139 zł - Tarcze ZIMMERMANN Tył - AUDI A4 B8, A5 300mm (8346440336). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
Tarcze-ZIMMERMANN-SPORT-Przod-AUDI-A4-B8
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 328 zł - Tarcze ZIMMERMANN SPORT Przód AUDI A4 B8, B9 314mm (7497433284). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

Myślałem też nad zestawem ate ceramic.

ATE-TARCZE-KLOCKI-CERA-P-T-AUDI-A4-B8-A5
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 1333 zł - ATE TARCZE+KLOCKI CERA P+T AUDI A4 B8 A5 314/300MM (8594425492). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

Zależy mi żeby to trochę pojeździło. A jakby mało pyliły to dodatkowy atut Na ten czas chyba bym kupil tarcze OZ (tylko muszę się upewnić jakie. I jakie konkretnie klocki pod tarcze. 

Edytowane przez gorek11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani ATE ani Zimmermann się nie pokrzywi, tarcze są z żeliwa więc się nie krzywią.

Jeżeli chodzi o jakość, trwałość to Zimmermann będzie zdecydowanie lepszy ;)

 

Podaj VIN na PW i napisz dokładnie co potrzebne to przygotuje ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, gorek11 napisał:

Witam wszystkich.
Pomóżcie mi błądzę po Internetach. Nigdy nie spotkałem się z podobną sytuacją jak w temacie kupna tarcz klocków. Na jednej stronie piszą kup ate bo zimmermany się krzywią drugi odpowiada kup zimmermany bo ate krzywią trzeci kup Foredo czwarty tylko Brembo piąty tarcze OZ kloci EBC Green

A4 B8. Chyba mam 314 z przodu ale to jeszcze jakoś sprawdzę chyba, że ktoś da radę zobaczyć z VIN WAUZZZ8K99A030738

Myślałem nad tarcze OZ plus klocki textar (jakie konkretnie?)poniżej zestaw  tarcz

Tarcze-ZIMMERMANN-Tyl-AUDI-A4-B8-A5-300m
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 139 zł - Tarcze ZIMMERMANN Tył - AUDI A4 B8, A5 300mm (8346440336). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo...
Tarcze-ZIMMERMANN-SPORT-Przod-AUDI-A4-B8
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 328 zł - Tarcze ZIMMERMANN SPORT Przód AUDI A4 B8, B9 314mm (7497433284). Allegro.pl - Radość zakupów i...

Myślałem też nad zestawem ate ceramic.

ATE-TARCZE-KLOCKI-CERA-P-T-AUDI-A4-B8-A5
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 1333 zł - ATE TARCZE+KLOCKI CERA P+T AUDI A4 B8 A5 314/300MM (8594425492). Allegro.pl - Radość zakupów i...

Zależy mi żeby to trochę pojeździło. A jakby mało pyliły to dodatkowy atut Na ten czas chyba bym kupil tarcze OZ (tylko muszę się upewnić jakie. I jakie konkretnie klocki pod tarcze. 

Masz 3.0tdi więc z przodu są tarcze 320mm. Załóż tarcze gładkie zimmermann i klocki Ferodo. Jeśli chciałbyś sensowną ofertę pisz pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEKI ZA POMOC DEV I GIBONS PANOWIE WSZYSTKO PASUJE  CZYLI SWAP 314 NA 320 NA KOLA 16 JEST OK JESTEM ZADOWOLONY 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wyciagaja Tarcze z Q5 i pakuja do A8 itd... 
w poszukiwaniu odpowiedzi jakie tarcze jakie klocki moge wymienic w Swojej Q5 nie moge znalesc pasujacych ani tarcz ani klockow ... Wiekszosc tych EBS DS Utility najnormalniej Fit not to Your car.. 
Widze ze DEV jest tu jedna z najobeznanszych osob  czy moglbys mnie poratowac .
sciagalem kolo i probowalem znalezc jakies numery na tarczy jak i klockach i d*pa ... Na tarczach nic na klockach jedynie jakis numer nie wiem czy pelny .. 

nie chce robic zadnego Swapa  jedynie wzmienic tarcze i klocki na tylnej osi. Nie potrzebuje sportowej wersji choc po Autostradzie latam codziennie ale jazda raczej lagodna.  Jedni polecaja ATE drudzy odradzaja  i tak samo z Zimmermanem i z TRW i Brembo ... Zwariowac idzie od tego czytania..

Najbarziej mnie interesuje jaka tarcza do mnie idzie ( wzmiary) i jakie klocki ( z czujnikiem ?)

Wstepnie budzet 1000 1200 ale tu jestem elastyczny w gore lub w dol.

Q5 2011r 3.0 TDI

pozdrawiam 

WhatsApp Image 2019-11-27 at 23.41.37.jpeg

WhatsApp Image 2019-11-27 at 23.42.07.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo zwariowałem od czytania. Nie kupuj ate bo to plastelina kup zimmermany, nie nie jednak nie zimermany bo to guma bierz brembo, nie nie nie brrembo bo to było dobre kiedyś.

Ja kupiłem tarcze zimmermany i klocki ferodo. Zrobiłem na razie 2 tys i jestem zadowolony. Dobry zestaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to znajdź mechanika który wie jak wymienić tarcze i klocki a co założysz to drugorzędna kwestia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Marianset napisał:

Wszyscy wyciagaja Tarcze z Q5 i pakuja do A8 itd... 
w poszukiwaniu odpowiedzi jakie tarcze jakie klocki moge wymienic w Swojej Q5 nie moge znalesc pasujacych ani tarcz ani klockow ... Wiekszosc tych EBS DS Utility najnormalniej Fit not to Your car.. 
Widze ze DEV jest tu jedna z najobeznanszych osob  czy moglbys mnie poratowac .
sciagalem kolo i probowalem znalezc jakies numery na tarczy jak i klockach i d*pa ... Na tarczach nic na klockach jedynie jakis numer nie wiem czy pelny .. 

nie chce robic zadnego Swapa  jedynie wzmienic tarcze i klocki na tylnej osi. Nie potrzebuje sportowej wersji choc po Autostradzie latam codziennie ale jazda raczej lagodna.  Jedni polecaja ATE drudzy odradzaja  i tak samo z Zimmermanem i z TRW i Brembo ... Zwariowac idzie od tego czytania..

Najbarziej mnie interesuje jaka tarcza do mnie idzie ( wzmiary) i jakie klocki ( z czujnikiem ?)

Wstepnie budzet 1000 1200 ale tu jestem elastyczny w gore lub w dol.

Q5 2011r 3.0 TDI

pozdrawiam 

WhatsApp Image 2019-11-27 at 23.41.37.jpeg

WhatsApp Image 2019-11-27 at 23.42.07.jpeg

Jeśli z tyłu masz tarcze niewentylowana to masz tarcze 300mm x 12mm

Jesli wentylowana to 330mm x 22mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył mam wentylowane..  Nie wiem tylko jak duze znaczenie mają wymiary wysokość? Poniewaz na stronach po podaniu modelu auta wyskakuja mi tarcze rowniez 330 ale juz różnica w wysokości ich idzie w milimetry..  I to samo z klockami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Marianset napisał:

Tył mam wentylowane..  Nie wiem tylko jak duze znaczenie mają wymiary wysokość? Poniewaz na stronach po podaniu modelu auta wyskakuja mi tarcze rowniez 330 ale juz różnica w wysokości ich idzie w milimetry..  I to samo z klockami

Napisz na pw to ci powiem co i jak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...