Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie klocki i tarcze hamulcowe do A4 B8?


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka ja też jestem właśnie przed wymianą ... jutro mam zadzwonić do kumpla co będzie mi wymieniać... padła propozycja przód i tył oraz klocki TWR cena ok. 820-860pln.

Szkoda że u mnie nie dostanę TEXTAR bo chyba bym taki komplet wolał... poczytałem troszkę o nich i mają pozytywne komentarze a komplet to 750-800pln więc cena zbliżona -  ponoć mniej piskliwe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adam-Lewian napisał:

Żadne nie będą piszczeć jeżeli dobrze CI je kumpel założy ;)

Napisz do mnie na pw to zrobię Ci cenę odpowiednią a nie jak w carsie 30% zniżki gdzie sensownie kupujac trzeba mnieć minimum 50%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z zachpom. a u nas to ceny zawyżają, że hej :facepalm:
 

Wiesz z ferodo to szaleją bo są w zasadzie jedynym tak dużym dystrybutorem w Polsce ale już np trw ma każdy. Podrzucę Ci ofertę na pw[emoji1422]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos co lepszego mozna wrzucic niz OZ/ATE ? Patrzylem na stoptecha ale to juz 450e za 1 tarcze.. przegiecie.. zalozmy ze chcialbym cos troche lepszego od OZ, ktos cos poleci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężki temat. StopTech też nie będzie lepszy, sprawdziłem to na własnej skórze w dwóch autach.

Zimmermann Sport + Ferodo DS bez zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. mi ten zestaw nie dziala za dobrze.. chcialbym cos o jeden poziom lepszego, klocki moga byc ds2500, ale chce jakies lepsze tarcze.. moze nawet dwuczesciowe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakladal ktos zaciski tarcze od a8 d3 360mm przod 2 tloczkowe ? Pasuja ?

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, st4yKool napisał:

Panowie ma ktos numery OEM zestawow naprawczych do hebli z Q5 polift brembo 4 tlok? 

https://ifinterface.com/prog/car/prog2/inprog.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, mam dwie wersje.. 8R0698471A i 8R0698471B..  jedne do 2015, drugie po.. a kiedy sie urodzil moj zacisk, nie mam pojecia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, st4yKool napisał:

Dzieki, mam dwie wersje.. 8R0698471A i 8R0698471B..  jedne do 2015, drugie po.. a kiedy sie urodzil moj zacisk, nie mam pojecia :)

masz nr na zacisku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, st4yKool napisał:

Dzieki, mam dwie wersje.. 8R0698471A i 8R0698471B..  jedne do 2015, drugie po.. a kiedy sie urodzil moj zacisk, nie mam pojecia :)

Będą to raczej te drugie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

mechanik założył mi na początku miesiącanowe klocki TRW na tarcze ATE, które piszczały. Pisałem wcześniej, że piszczą tylko jak się rozgrzeją i to na delikatnym dohamowaniu (rondo, skrzyżowanie, światła, parking), a jak mocniej przycisnę to nie.

Tak jak pisaliście pojechałem jeszcze raz do mechanika, on jeszcze raz wyczyścił jarzma, założył klocki (podejrzewam, że dobrze, bo ma dobrą opinię w tzw. "okolicy") i zrobiłem na klockach do dnia dzisiejszego 1000km.  Niestety dalej piszczą i też tylko po nagrzaniu się przy delikatnym przyhamowaniu. Nie mam pomysłu co jeszcze można zrobić z tymi klockami? Czy pozostaje nam tylko reklamacja w InterCarsie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używał, bo pytałem o to. Spojrzał zdziwiony i powiedział "Zawsze używamy. Bez tego ani rusz."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Boukhiar napisał:

Używał, bo pytałem o to. Spojrzał zdziwiony i powiedział "Zawsze używamy. Bez tego ani rusz."

nigdy nie używam i nie piszczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...