Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie klocki i tarcze hamulcowe do A4 B8?


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Grześ a czy mozesz podać nr części do przodu bo do tylu znalazłem

Jest kilka opcji, zalezy ile chcesz wydać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ a czy mozesz podać nr części do przodu bo do tylu znalazłem

Jest kilka opcji, zalezy ile chcesz wydać :wink:

nie chciałbym sprzedawać nerki a jednocześnie nie zastanawiać się kiedy komyś zrobie z d..y jesień średniowiecza

Mam co potrzeba :wink:

jak można na PW ofertkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bana na PW, ponizej masz nr do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o poradę jeśli chodzi o hamulce z przodu / mam seryjne 314 mm / , felga 18" ET 35. Co muszę jeszcze zmienić aby założyć tarcze 320 mm, ewentualnie 345 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara zostaje, no chyba ze chesz 345mm

Bede w sobote w Białymstoku to mozemy sie spotkac i obgadac sprawę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowki tarcze, klocki, plyn itd. Wszystko dziala jak trzeba, za jednym wyjatkiem ... otoz jade sobie spokojnie/parkuje, zatrzymuje sie i wrzucam wstecz/albo pozwalam sie mu toczyc w dol, wtedy jak za pierwszym razem naciskam pedal hamulca to mam taki jeden, lekki, gluchy stuk, jakby klocki sie 'odblokowywaly' czy cos, hamuje ok i potem jest wporzo, ale wlasnie przy zmianie kierunku jazdy i przy pierwszym lekkim dohamowaniu wstecz mam ten dziwny lekki stuk, jakby klocki byly, nie wiem, 'sklejone' i musza sie odkleic ... dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to moze byc jakbys mial zgadywac ?? Bo nic innego zlego sie neidzieje, to mi tez w sumie nie przeszkadza, bo hamuje i w ogole ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies jest juz ktory trzeba zlikwidowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przednie tarcze lekko mi stukają, mechanik mówi, że czas wymienić bo są pokrzywione tarcze, powiedźcie mi czy takie są wystarczające czy lepiej dołożyć troszkę i mieć na dłużej:

320mm: TRW TARCZE + KLOCKI HAMULCOWE PRZÓD - AUDI A4 B8 (4327809144) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. mechanik sugerował też Texstar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klocek o oznaczeniu FDB 139-23 wiem że to ferodo ale jaki model ? taki mam przy tarczach tył 330mm teraz zamówiłem FDB 139-60 Ferodo 1655 i ma mniejszą okładzinę cierną tzn chodzi o wielkość dlatego zastanawiam się jaki klocek siedzi tam teraz.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty przypadkiem nie masz 314mm ? 320mm występują w 3.0TDI chyba że przy 2.0TDI i Quattro takie montowali, ale upewnij się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanik zasugerował mi te i tak też podał w sms. Ja mam 170KM Quattro i na aukcjach pisze, że te 320 pasują do mojego modelu.

Jest jakiś problem wtedy, w sensie nie pasują czy o co chodzi? Bo widzę, że Ty już długo dla siebie szukasz (pewnie głównie zacisków od s4).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda tarcza Ci podejdzie nawet 345mm od S4 ale trzeba zaciski wymienić. Nie wiem jak jest przy Quattro, ale bez Q na pewno jest 314mm na przodzie tył 300mm 320mm występowało w 3.0TDI i musiałbyś wymienić zaciski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, sprawdzę to w takim razie!

ps. odpisz na pw odnośnie kabla i webasto proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...