Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polecany mechanik/warsztat


marec-ki

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w mazowieckim (Warszawa i okolice) nie ma nic do polecenia ?

Szukam sprawdzonego warsztatu, gdzie sprawdzą mi stan poduch od skrzyni i silnika oraz czy luz na drążku zmiany biegów może wynikać ze słabego stanu tych elementów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mechanika, z którego jestem zadowolony. Co prawda ceny mają dosyć wysokie, ale moim zdaniem dają radę. http://www.sos603666006.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w mazowieckim (Warszawa i okolice) nie ma nic do polecenia ?

Szukam sprawdzonego warsztatu, gdzie sprawdzą mi stan poduch od skrzyni i silnika oraz czy luz na drążku zmiany biegów może wynikać ze słabego stanu tych elementów ?

JEST - jedź do Karola do Raszyna, Wysoka 7 - wie chłopak co robi... zadzwoń najpierw co chcesz i kiedy podjechać bo ma co robić :wink: 669950109

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mechanika, z którego jestem zadowolony. Co prawda ceny mają dosyć wysokie, ale moim zdaniem dają radę. Mechanika pojazdowa, przeglądy, wulkanizacja - Ursynów, Mokotów :: K&K auto service

Też z nich korzystam, ostatnio wymieniałem kompletny rozrząd z pompą wodną, paskiem klinowym i rolkami w CAGB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr Wroniewicz z okolic Mrokowa 602127021 MISTRZ grupy VW wszystko Ci zrobi a cena 1/3 ASO zadzwoń, pojedź a się przekonasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr Wroniewicz z okolic Mrokowa 602127021 MISTRZ grupy VW wszystko Ci zrobi a cena 1/3 ASO zadzwoń, pojedź a się przekonasz.

:hi: Czy gość zajmuję się też klimą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr Wroniewicz z okolic Mrokowa 602127021 MISTRZ grupy VW wszystko Ci zrobi a cena 1/3 ASO zadzwoń, pojedź a się przekonasz.

no co Ty

nawet B 8 ogarnia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mechanika w Markach.

Solidny, sprawdzony i godny polecenia.

Robi prawie wszystko prócz elektryki i wulkanizacji.

Paweł 500 137 987

Zofii Nałkowskiej 37 (wjazd od Spacerowej, miedzy Sienkiewicza a Kurpińskiego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, gdzie w Warszawie i/lub okolicach podjechać na sprawdzenie i serwis zawieszenia w B8? Szukam jakiegoś sprawdzonego mechanika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę ten warsztat:

RODA - MECHANIKA POJAZDOWA

Znam Darka, robiłem u niego kilka swoich poprzednich aut specjalizuje się w grupie VAG, ale tani nie jest. Ostatnio pojechałem do niego z Passatem na wymianę koła dwumasowego, Skasował mnie na 3,5 tys i po tygodniu zaczęło coś telepać autem. Wróciłem i on stwierdził że skrzynia DSG się posypała. Zatem znalazłem gościa w Tucholi i pojechałem tam. Gość stwierdził że silnik nie był dokręcony, że nie jedna łapa była odkręcona. Od tej pory do Darka nie jeżdżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to nie ma? ja korzystam z usług Auto Pawlikowscy w Warszawie przy Jana Pawła. W sumie od początku z nimi współpracuje, jak tylko coś się dzieje. Ich strona: http://www.autopawlikowscy.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prześlijcie pls namiary na dobrego mechanika, nie zaś kowala w rozsądnych cenach - specjalistę od b5 w Warszawie i okolicach.

609622929, ale od jutra na urlopie. Warsztat na Wawrze. Sam ma s4 b5 a jego brat a4 b5. Robi przewaznie vagi, moich aut nie oddam nikomu innemu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

jest w Warszawie ktoś kto sprawdzi mi szczelnośc dolotu? Ogólnie zdiagnozuje przyczynę spadku mocy... 

Edytowane przez inzKornel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Panowie mam lepszą wiadomość.  Jak ktoś lubi sam majstrować przy samochodzie za tydzień, dwa będzie dostępny na Bemowie warsztat na godziny z pełnym wyposażeniem z dwoma podnośnikami nożycowymi z wyważarką, montażownicą na jednej hali.  Na drugiej  z trzema a może z  czterema podnośnikami dwukolumnowymi. Pełne wyposażenie narzędziowe ? Co najciekawsze będę mógł załatwić upust dla naszej grupy ☺ 

Co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamilch-1984 napisał:

Ja Panowie mam lepszą wiadomość.  Jak ktoś lubi sam majstrować przy samochodzie za tydzień, dwa będzie dostępny na Bemowie warsztat na godziny z pełnym wyposażeniem

 

Cześć

Daj namiar  jak coś to się skorzysta bo te warsztaty na godziny dość szybko się zamykają a chętnie pooglądał bym sobie podwozie i skrzynie czy nie ma jakichś wycieków..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Robero321 napisał:

 

Cześć

Daj namiar  jak coś to się skorzysta bo te warsztaty na godziny dość szybko się zamykają a chętnie pooglądał bym sobie podwozie i skrzynie czy nie ma jakichś wycieków..

A ja właśnie nie mogłem w warszawie jakoś znaleźć takowych warsztatów.  Zawsze musiałem kombinować jakiej podjazdy ? Będę miał zdjęcia w przyszłym tygodniu a może nawet i wcześniej.  Wstawię dla podglądu i dam znać od kiedy rusza. Koleś ma na prawdę duże plany na rozbudowę tego warsztatu, więc może jemu uda się utrzymać na rynku.  Fajnie byłoby ☺ Dam Ci znać i z checią podjadę z Tobą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś szukałby czegoś po drugiej stronie Warszawy (od strony Piaseczna), to gorąco polecam ten warsztat samoobsługowy: http://www.samoobslugowy.waw.pl/

Fachowo, miło, do dyspozycji sporo narzędzi. No i poza tym bardzo miły i konkretny właściciel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...