Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] [ALL B7] Wymontowanie tylnej lampy. Wymiana żarówki.


jacue

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wymontowac tylne lampy celem wymiany zarowki?

Wykrecilem ta srube z czarnym plastikowym lepkiem schowana pod zaslepka przy uszczelce bagaznika (odkrecalem ta srube sruba 17 bo imbusa takiego nie mialem), ale lampa dalej nie wychodzi jakby cos jeszcze ja trzymalo.

PZDR

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sympatyczny kolego ,wykręcasz śrubę a następnie musisz wypchnąć lampę w stronę zewnętrzna (lewa lampa w lewa stronę a nie do siebie ponieważ jest na gumowym zabezpieczeniu).Troszkę za pierwszym razem się pomęczysz ale do opanowania, tez za pierwszym razem się męczyłem ale praktyka czyni mistrza :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na odgrzanie kotleta :) jesli chodzi o a4 b6 to czy przy wykrecaniu sruby ktora przytrzymuje lampe jest mozeliwosc aby ona wypadla i spadla tam gleboko nizej, bo juz zaslepka tej sruby mi tam wpadla i niewiem jak tam sie dostac ;/ moze ktos podac jakich kluczy uzyc aby zdjac ta cala wykladzine przy lampie aby tam siegnac, lub czy ktos moze podac numer zaslepki sruby tylkej lampy ? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w necie lub na forum w instrukcjach książkę sam naprawiam tam jest wszystko opisane. A pozatym musisz wyciągnąć z bagażnika zasłonę zapasu, odkręcić metalowe mocowania, następnie wszystkie śrubki mocujące boczki i sprawnie ciągnąć tak żeby nie połamać plastików (są metalowe uchwyty które wchodzą w karoserię samochodu) i wtedy dostaniesz się do miejsca którego potrzebujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę odkręcić lampy tylnej [ A4 B6 ] śruba mocująca lampę obraca się lecz nie wysuwa . Prośba o pomoc jak można sobie z tym poradzić . Dziękuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otóż ostatnio zmieniałem żarówkę stopu w tylnej lampie , śruba odkręciła się itd ... jednak po założeniu lampy jak chciałem przykręcić śrubę to ona obracała się ,nie można jej dokręcić przez co lampa trochę rusza się , myślicie że trzeba śrubę wymienić ? :huh: Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Langista napisał(a):

Tak. 5 minut roboty.

W międzyczasie znalazłem na necie, że wystarczy te klapki wyciągnąć co są za tymi lampami. Wreszcie wiem po co są tam takie jakby klapki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...