Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stalowa Wola Adam Goński


radek4359

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Adama Gońskiego, najlepszy mechanik w okolicy, nie drogi i bardzo szybki, VAG opanowany jak u nikogo :)

AUTO PERFECT CENTRUM MOTORYZACYJNE s.c. Adam Goński Artur Szczebak , Stalowa Wola - warsztat samochodowy - Motointegrator.pl

Polecam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Dobry mechanik. Naprawialem u niego auto i bylem zadowolony.

Godny uwagi jest jeszcze Tomasz Gondek tez bardzo dobrze ogarnia auta z grupy vag

Edytowane przez pjurzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omijać szerokim łukiem!.

Pojechałem na wymianę łańcuszka rozrządu w moim 1.8T. Wymiana jest prosta, ale pomyślałem sobie, że zlecę zadanie specjaliście.

Po wymianie odebrałem auto, zadowolony jadę do domu i podpinam pod komputer i sprawdzam ustawienie rozrządu. Aplikacja pokazuje -14°.

Myślę sobie, niedobrze. Dzwonie do Pana Gońskiego informuję o moich zastrzeżeniach i proszę o umówienie ponownego terminu na sprawdzenie ustawienia łańcuszka.

Najeździłem się do Pana Adama 3 lub 4 razy. Sporo się nadzwoniłem. Pan Adam był dla mnie bardzo niemiły, mówił podniesionym tonem, nie chciał mnie wysłuchać i ciągle mnie zbywał. Miałem Go serdecznie dość! Zastanawiałem się, czy nie lepiej sobie odpuścić i pojechać do kogoś innego. A to wiązałoby się z dodatkowymi kosztami.

Koniec końców w końcu udało mi się wymęczyć przejrzenie tego łańcucha, zrobiono to przy mnie. Okazało się, że był źle ustawiony, było o jedną tulejkę łańcucha mniej pomiędzy znakami, niż być powinno.

Jeżeli nie chcesz mieć problemów, to lepiej tam nie jedź.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potwierdzam co napisał otw ten człowiek niech zajmie się maluchami po wymianie napinacza uszkodzone

-rurka doprowadzająca olej do turbo naprawiona poxyliną aby nie lało

-podstawa filtra oleju krzywo wkręcona śruba od tej rurki zerwany gwint lał olej 

-pęknięta kapka na wałku rozrządu nawet nie poinformował o tym

-nie wyczyścił lub wymienił smoka olejowego bo jak to powiedział za dużo roboty i benzyna to złom 

-mimo zgłoszenia mu że turbina raz pracuje raz nie nie potrafił zdiagnozować walniętej przepływki bo benzyna to złom 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...