[Małopolska] Widziany, widziana

• Odpowiedzi 4.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj ok 6 rano srebrny avant b6 s-line na ramkach rejestracja KR188NW pozdr dla kierownika :hi:

Jechałem za Tobą od Aleji do placu na złotym wieku

w piątek po 11 w miejscowości Słona k/Zakliczyna srebrny avant b6 KR 207... klubowa naklejka z tyłu po prawej stronie

Nie znam człowieka :wink:

Niedziela godz. 11:15 ul. Dobrego Pasterza - Audi A4 B5 Avant KR 18XXX właściciel myje auto tylko recznie... :)

Poniedziałek godz. ok. 9 ul. Al. 29 Listopada - Audi A4 B5 sedan 1.8T Q KR 67XXX.

fantowski dzisiaj koło 19:30 niósł auto po koleinach na czarnowiejskiej :wink:

na rowerze po chodniku jechałem

dziś w miejscowosci Gosprzydowa na trasie Brzesko Nowy Sącz widziany czarny sedan B6 na ramkach klubowych rej KR ?????

kolega strąbiony, pozdrawiam:hi:

dzisiaj godzina ~17 czarne b6 w avancie z dwururką rej KR87..H, które kopci jak parowóz widziane na Czarnowiejskiej z kierunkiem na Armii Krajowej:decayed:

3.11 godzina 10:15 Parking Ikea Czarny avant KR . . . VY Pozdrowienia.

To ja, wszystko się zgadza tylko fura ciemno zielona :)

Jak stoję 30 minut w korku a potem dam w piec to niestety taki jest efekt, mam nadzieję że nie będziesz musiał myć auta po mnie :)

Pozdr.

skoro ciemno zielona to przepraszam ale ciemno było :wink: przyjedź kolego dzisiaj na spota

Pozdr.

Niestety nie ma szans, po prostu brak czasu. Ale kiedyś się może znowu pokażę. Bo dawno dawno temu zdarzało mi się bywać.