Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Małopolska] Widziany, widziana


sokolnh

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś na ul Garncarska, zaparkowana Audi a4 B6 sedan czarna na klubowych ramkach o rej kpr 9x ( coś takiego ) nie zapamietałem dokładnie...Dość fajna B6 ...Pozdro dla właściciela :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 DonMateo widziany dzień po dniu:a4fan: garniak widze nieodzownych element B7 s-line

Mijaliśmy się na Malborskiej oraz z dzień wcześniej puszczałem cie w kierunku Dekady / Shella... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieski sedan na klubowych ramkach widziany przed chwilą, w ogromnym korku na krzyżówce w Zabrzeży. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla klubowicza widzianego dzisiaj na milkowskiego, pozdro ladna a4
30734ff3b6571a693dd3837956bdd883.jpg

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Łącku widziano zielone b5 z USA klapą, a za moment w tym samym kierunku jadące błękitne b6 z gładkim przodem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę w Zabrzeży, czarne b8 na klubowych KN/KNS sedan koło poludnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolegę z ładnego, czarnego sedana, który obtrąbił mnie przy postoju na Dąbrowskiej ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziany na Pod Fortem piękne A4 B8 z grillem i hamulcami RS. Stołki też piękne ! Ramki oczywiście klubowe.9bbea6d2721e4db2ee686172ef1ac008.jpg

 

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, LukiKRK napisał:

Widziany na Pod Fortem piękne A4 B8 z grillem i hamulcami RS. Stołki też piękne ! Ramki oczywiście klubowe.9bbea6d2721e4db2ee686172ef1ac008.jpg

 

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

powiem ci jeszcze jedna ciekawostke - poza "grillem i hamulcami RS. Stołki też piękne ! Ramki oczywiście klubowe." miala tez w bagazniku kluczyki :P

przyjechalem tam na chwile do media areny, zaparkowalem na zakazie przed drzwiami, poszedlem po pudlo do sklepu, wrzucilem pudlo do bagaznika, przymocowalem je sobie pasem zeby nie latalo i zamknalem bagaznik... z kluczami w srodku :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci jeszcze jedna ciekawostke - poza "grillem i hamulcami RS. Stołki też piękne ! Ramki oczywiście klubowe." miala tez w bagazniku kluczyki [emoji14]
przyjechalem tam na chwile do media areny, zaparkowalem na zakazie przed drzwiami, poszedlem po pudlo do sklepu, wrzucilem pudlo do bagaznika, przymocowalem je sobie pasem zeby nie latalo i zamknalem bagaznik... z kluczami w srodku :facepalm:
O matko... i co jechałeś całe miasto po drugie kluczyki? Ps. A co u nas kupowałeś? :)

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

11 minut temu, LukiKRK napisał:

O matko... i co jechałeś całe miasto po drugie kluczyki? Ps. A co u nas kupowałeś? :)

umowilem sie z zona, ze podjedzie pod biprostal  z kluczykami - bo sie bala ze nie trafi tam gdzie stalem. A bylem tam po oczyszczacz powietrza. A media arena to Wy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
umowilem sie z zona, ze podjedzie pod biprostal  z kluczykami - bo sie bala ze nie trafi tam gdzie stalem. A bylem tam po oczyszczacz powietrza. A media arena to Wy? [emoji4]
Tak tak my :) Może nawet gadalismy o oczyszczaczach na sklepie. Jak bedziesz kupowal filtry to dam rabat :) Sorry za offtopic...

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na bora Komorowskiego ok 13 w stronę wislickiej Obtrąbione audi A4 B7 Avant na klubowych ramkach..kierownik nie zajarZył o co chodzi :D pzdr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj czarne a6 tdii na klubowych ramkach pod cmentarzem w batowicach kolo 16, sliczna bestia[emoji5]

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a4 b6 sedan na klubowych ramkach wczoraj na Nowohuckiej w strone Huty przed 19, pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...