[Małopolska] Widziany, widziana

sokolnh

W dniu 6.02.2019 o 16:10, Me.how napisał:

Na zdjęciu kolor auta bardziej czytelny ;)   ,  mam nadzieje ,że właścicielka nie widziała mojego   wpisu ,hehe   .pzdr :)

Cześć ;)

Właścicielka widziała wpis ?  Rozmowy o kolorach z mężczyznami to sport ekstremalny dla obu stron XD Ten mój lakier ma kolor pośredni między kobaltowym, chabrowym a błękitem paryskim. Mam nadzieję, że rozjaśniłam sytuację ?

• Odpowiedzi 4.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

36 minut temu, Lucy_1313 napisał:

Czyli niebieski :)

2 godziny temu, Lucy_1313 napisał:

Cześć ;)

Tak, tak, szczególnie ten "błękit paryski" był dla mnie bardzo pomocny ha,ha ?

W dniu 14.02.2019 o 11:39, Lucy_1313 napisał:

Ups ☺️

Prawdę mówiąc miałem napisać ,że był to odcień chabrowy :) tak jak napisał Langista. Wracając do  wskazówek  Lucy_1313 odnośnie nazwy ,poszukałem ,poczytałem i wszystko się wyjaśniło  :) Opierając się na wiadomościach ze strony https://encycolorpedia.pl/named   ,
http://pl.kolory.wikia.com/wiki/Chabrowy   http://pl.kolory.wikia.com/wiki/Błękit_paryski   oraz zdjęciach Lopezzza które wrzucił , biorąc pod uwagę , że jest to kolor  pośredni między tymi trzema , zgadzam się w 100 % co do koloru auta :)

Wg katalogu oficjalna nazwa lakieru to  :  scuba blue metallic  ?
http://www.automotivetouchup.com/touch-up-paint/audi/2017/a4/  numer 8 na liście, najbardziej mi odpowiada ze zdjęcia.

Dzisiaj, o 6:10 w Krakowie na Armii Krajowej widziane czarne B6 Avant o rej SB 7866x (albo cos kolo tej).

Pozdrawiam Klubowicza widziany dziś w białej Audi A4 b8 na Wiślickiej :) dzięki za miłą pogawędkę :hi:

Edytowane przez SharkS
  • Pomoc techniczna 1

W dniu 14.08.2020 o 15:29, SharkS napisał:

Witam :hi:
szybka pogawędka na światłach najlepsza :) do zobaczenia na drodze

Dziś około 8 rano, na parkingu na Ułanów pod przychodnią widziane Audi A4 B5 srebrny Avant z naklejką klubową o rej SBE44***  :hi:

Dawno nikt tu się nie udzielał ? dziś spotkany Opel ok godz. 10:30  na Stella Sawickiego na klubowych ramkach  rej Kr...69. ? Pozdrawiam:hi:

Edytowane przez SharkS

W dniu 14.04.2023 o 13:13, SharkS napisał(a):

zapewne był to Pablo ;)

Dziś ok 9, na parkingu pod Netto na ul. Dobrego Pasterza... Audi a4 b8 sedan  na klubowych ramkach rej KR 5C***