Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 2.6] Gdzie zamontowany reduktor do gazu


joker101

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiesz jak wygląda reduktor czy o coś innego chodzi? :|

Popatrz jak na allegro wyglądają, i znajdź to u siebie pod maską, zwykle jest gdzies po prawej stronie patrząc od przodu czyli po stronie kierowcy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura
Ja jestem przeciwnikiem gazu...szkoda silnika dla gazu...najlepiej to go wyp... przeciez 2.6 wcale tak duzo nie pali wiec po co tam gaz :!:

kolega pyta o to gdzie znajduje się reduktor a nie co sądzisz o instalacjach gazowych :(:

Co do reduktora to jest to takie coś srebrnego i okrągłego. Wchodzi i wychodzi z niego taki gruby wężyk. Na ogół znajoduje się po prawej stronie, stojąc twarzą do silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie montażu LPG zgadzam się z Kaziem w 100%-ach

Reduktor wygląda np. tak:

reduktor.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie macie zamontowany reduktor do gazu w audi a4 2.6 ????????

proszę o pokazanjie zdjęć

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 07-01-2007, 12:48 ]

temat też Ci poprawiłem

Jeśli szukasz miejsca, to prawdopodobnie będziesz musiał na czas montażu podnieść silnik, albo zdemontować przód i pod głowicą go przykręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm mysle ze nie trzeba "podnosic silnika czy tam cos" tylko kolo zbiorniczka na płyn chłodniczy stojac przodem do silnika to od strony zderzaka, ja tak mam i wszystko gra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przeciwnikiem gazu...szkoda silnika dla gazu...najlepiej to go wyp... przeciez 2.6 wcale tak duzo nie pali wiec po co tam gaz

tak jak napisal kaziu twoja odpowiedz jest zupelnie nie na temat....

wiesz kolego to zalezy

gdzie macie zamontowany reduktor do gazu w audi a4 2.6 ????????

proszę o pokazanjie zdjęć

po pierwsze od firmy ktora montuje gaz gdzie dac taki reduktor a po drugie od instalacji... ja chcialem zeby wszystko bylo na wierzchu i tak jest jak bym chcial miec schowana instalke to zrobili by inaczej to zalaczam zdjecie... ;) moze ci cos podpowie. pozdrawiam

pict1338yg2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale dużo nie pali...co to w ogóle ma być za odpowiedź...mi pali...i to dużo więc zamontowałem gaz bo lubię nim jeździć..a paliło mi PB w granicach 15-17 w mieście...więc nie mów mi że nie pali dużo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano dziś, 19:42
Wcale dużo nie pali...co to w ogóle ma być za odpowiedź...mi pali...i to dużo więc zamontowałem gaz bo lubię nim jeździć..a paliło mi PB w granicach 15-17 w mieście...więc nie mów mi że nie pali dużo..

zerknij na datę postów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...