Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nietypowe pytanie o podniesienie mocy AVG


wesz82

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś mape dla a4 b5 1.9AVG - 038906012AH-SG  2827 z podniesioną mocą do 140KM ? Chodzi mi o sam plik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz sobie pomysl...

Program kosztuje nawet 1 tys zł polskich..

Myslisz ze ktos Ci da to w prezencie???

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy samochód jest inny i trzeba pod niego robić program po kompletnej diagnostyce i usunięciu wszystkich niedomagań,tak jak pisze kolega,wątpie czy ktoś da za darmo ten plik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, audia4b5sedan napisał:

Juz mam.... po ch..j takie forum na ktorym nic sie nie dowiesz nikt nic nie wymienia tylko kazdy filozofuje i specjalnie źle podpowiada zeby tylko czasem ktos nie dowiedzial sie jak naprawde jest. Vcds 12.12 z chin za 70zl... sprawdzenie bledow i pokasowanie... ewentualne. Błąd Air bag skasowany urzadzeniem z chin za 90zl. Mapka skopiowana z innego auta smiga aż milo... P.s po kablu sie da nawet w EDC15. Po co forum na ktorym nikt nic wartosciowego nie pisze. Narx

Wszystko fajnie tylko nikt nie robi programu żeby go potem rozdawać za darmo na prawo i lewo...  Dla Ciebie wartościowe rzeczy to jak ktoś daje gotowy wsadzik za free? Forum to nie Caritas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak po chu..takie forum to sie nie loguj i nie mieszaj...

Jak myslisz kto norlmalny da tysiaka za program i potem odda Ci to za darmo???.

Dobra ja Ci swoj bym oddal i turbo zesraloby sie po jakims czasie.

Tez bys mial problem ze co to za ludzie na tym forum siedza...

 

Gdybyn chcial to bym zalatwil taki program ze namieszalby nie rowno i wtedy bylby placz i zgrzytanie zebami zamiast glupich tekstow...

Myslisz ze gotowiec jest ok???.skad wiesz???

Bo samochod lepiej sie zbiera???

A myslisz ze jak bedzie za duze egt to Ci nie odpali lub wyskoczy jakas kontrolka???

Zrobilbys to jak bialy czlowiek tj uzbieral pieniadze i podjechal do kogos kto ma pojecie....

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy z tym tysiakiem? Za wgranie programu przez kabelek... tysiaka? Kto tyle bierze i kto tyle da? Zeby mowic o tysiaku to raczej hamownia wchodzi w gre wymiana turbo wtryskow i pompy no i zestrojenie tego.... mało... po zwiekszeniu mocy ponad 140KM trzeba wymienic dwumas i sprzęgło. To sie zgodze ze robocizna 1tys wyjdzie.... ale wgranie mapki którą mozna skopiowac z juz zchipowanej audi to raczej za drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz... dalbys mape ktora rozwaliła by silnik.... Widze jaki poziom reprezentujesz. Brawo! Oby wiecej takich użytkowników. Nie ma to jak zwistny Polak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jest po to zeby wlasnie pseudo tunerzy tacy co wlasnie biorą od nieswiadomych ludzi po 1tys zl za 20min roboty nie mieli więcej ofiar. Jak cos nie dziala ... mapa jest zla... to zawsze mozna wgrac kopie swojej starej mapki. Jak ktos ma dużo pieniędzy to nie jezdzi a4 b5 hehe żartuje - to zawsze moze jechac do profesjonalistow i zaplacic za modyfikacje i hamownie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum masz kilku dobrych chiptunerow.napisz prosze im jak to wyglada u nich i jakie ceny???.

Wpierw przyjezdzasz robisz logujesz grata potem pod to robi sie konkretne programy...

Nie ma mowy o gotowcu itd.

Do tego hamownia i masz ladny wykresik.

Nie ma roznicy czy kabelek czy kosci.

Kasa ta sama.

Sa ludzie co biora mniej za program nie twierdze ze sa slabi bo cena nie zawsze jest wyznacznikiem jakosci...

Jaka masz pewnosc ze ktos przesle Ci dobrze dograny program???

Jaki zawistny???.

 

Stary prosze ogarnij sie nim cos napiszesz.

Myslisz ze program pasuje do kazdego auta??????

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program mam od kolesia co dal za niego 400zl... za co nie wiem ( za niewiedze) Trudno. Wgral mu gotowca. jezdzi nim rok. Nic sie nie dzieje. Ja do swojej wgralem bo mam identyczną... śmiga aż miło. 20min moze 30min mi to zajęło... Nie jestem tunerem a kabel mam od tyg. Poslugiwalem sie zagranicznymi forami i YOU TUBE. Wystarczylo. Zaślepilem egr i zostalo mi wywalic katalizator. Zamykam temat bo widze ze każdy mowi to samo ze program nie pasuje.... otóż pasuje. Pozdrawiam. P.s jak mi cos nawali napewno napisze i dodam ile to kosztowalo. czy wiecej czy mniej niz tysiąc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty dalej nie rozumiesz???

Tuner to nie ziutek z garazu co wgrywa gotowce...

Super i mozesz teraz chwalic sie ze masz cos z darmo a ktos dal za to 400zl i wiecej...

Jakich cwaniakow???.

Nie jeden z pseudo siedzi wiecej w pisaniu programow a jezeli Ty masz lat..

Acha u prawdziwego tunera  20min to trwa podczepianie grata na hamowni...

Mi koles za podobna kase jak Ty dales za tenkabelek napisal 7 korekt pod moje ustawienia.

Zrob tak a bedziesz mogl sie dalej chwalic a nie polewac z ludzi co ciezko pracuja na to by nam jezdzilo sie lepiej...

Pamietaj ze dzieki wlasnie takiemu pseudo udalo Ci sie dorwac tego gotowca...

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.05.2017 o 17:42, audia4b5sedan napisał:

Program mam od kolesia co dal za niego 400zl... za co nie wiem ( za niewiedze) Trudno. Wgral mu gotowca. jezdzi nim rok. Nic sie nie dzieje. Ja do swojej wgralem bo mam identyczną... śmiga aż miło. 20min moze 30min mi to zajęło... Nie jestem tunerem a kabel mam od tyg. Poslugiwalem sie zagranicznymi forami i YOU TUBE. Wystarczylo. Zaślepilem egr i zostalo mi wywalic katalizator. Zamykam temat bo widze ze każdy mowi to samo ze program nie pasuje.... otóż pasuje. Pozdrawiam. P.s jak mi cos nawali napewno napisze i dodam ile to kosztowalo. czy wiecej czy mniej niz tysiąc. 

Ale czym ty sie podniecasz? wiedza a raczej jej brakiem? bo kabel z chin ściagnałeś z aliexpres i zajebałes komuś softa na nieświadomce? to paserstwo nic wiecej. Teraz jak już epromy potrafisz zgrywać to nazwij sie jeszcze tunerem, to takie proste, ukraść i zarabiać w 20min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten twój kolega wydał na to 400zł, postawiłeś mu choć piwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra... już wiem dlaczego nikt nie udostępnił map do tego auta. Dodam tylko że nie jest to jedna mapka - przecież każdy może zrobić swoją. Ja tak zrobiłem. Gdy okazało się że auto zrywa przyczepność nawet na 2 biegu... zainteresowałem się tematem. Kilka dni spędzonych przed kompem i już mam swoją mape. Troszke inaczej rozłożyłem w niej moment i moc. Tak żeby nie brała od samego dołu gdzie sprzęgło najbardziej jest narażone na przeciążenia. W najbliższym czasie wybieram się na hamownie więc dam znać zainteresowanym jak to wyszło.  P.s kolega dostał darmowy serwis u mnie za tą mape. Nie powiem przydała się - jak na pierwszy raz polecam gotowca. łatwiej jest potem porównać graniczne wartości w poszczególnych mapach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy to takie trudne jest wziąć ecu titanium i podniesc wartosci w odpowiednich mapach? O czym Wy prawicie. Jakie zarabianie? Wystarczy przejrzeć you tube. Są instrukcje co i jak krok po kroku zrobić. Sztuką jest doprowadzic auto do seri a potem dodawac mocy. Nie rozumiem zawiści... Ecu15 ma proste mapy paliwa i doladowania. Wystarczy wiedziec co podniesc i do jakich wartosci w odpowiednich mapach. To nie jest nic skomplikowanego.  P.s te mapki po 100zl sprzedają na olx... kabel z allegro ( nie aliexpress) Kosztuje grosze i 20min roboty to max dla laika z odnalezieniem gniazda obd.... Jaki brak wiedzy? W ktorym temacie? Podniesienia dawek paliwa? Zmiany map doladowania? podnoszenia limiterow dymienia ?? W ktorym pytam? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro takie proste to po co zgrywałeś mape gotowca od kolegi? nie mozna było samemu tego ogarnać na podstawie tego co wisi na chomiku(tak to samo wgrywają, sprzedają i udają że zmieniają parametry w gotowcu), takie to trudne podnieśc limitery i ustawic limitery? Zrobiłeś, jeżdzij, ale nie narzekaj na poziom wiedzy na forum bo póki co wymagasz a nic nie dajesz wzamian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy z chomika- NO COMMENT.

Nic nie daje.. Wiele osób pyta czy da sie wgrywać mapki po kablu w EDC 15 silnika 1.9 AVG - Ja podpowiadam - DA SIĘ. Jak nic nie daję.? dziele się wiedzą... bo po to chyba jest to forum. Czy nie ? Ogólnie jestem przeciwnikiem pseudo mechaników tunerów diagnostów itd. Twierdzę że takie fora są po to żeby sobie pomagać. Jasną sprawą jest że nikt normalny nie da 1000zł za program który może sobie zrobić sam. Ile kosztuje hamownia? 100zł ... to zgranie gotowca nie ma prawa 1000zł kosztować. Nie naciągajmy młodych naiwnych ludzi tylko dlatego że nie mają doświadczenia a chcą mieć troche więcej mocy ze swojego auta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, znam kilku takich ludzi co tak myślą jak Ty, zrobic samemu jezdzić, spoko, nauczyć sie na swoim, zniszczyc silnik temeperaturą daje wnioski na przyszłość, jak już ogarniesz do tego stopnia korekty gotowców(tak z chomika, bo tam też są te same, lepsze i gorsze mapy do nauki) że nie będzie wymian sprzęgła  to bedzie wiedza, ale sorry za długo w tym siedze by uwierzyć na słowo że "potrafisz" po kilku filmikach i jednym aucie. Wystarczy pogadać szczerze z ludźmi którzy w tym siedzą od lat, o ich początki, jak masz wiedze to sie z nimi dogadasz bardziej niz zwykły klient pytacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...