Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Service Stalowa Wola Dariusz Pawlik


majuDJ

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze tam nie robiłem nic, ale chyba, zacznę robić bo ceny mają podobne jak u Zdzisia w stodole, a wiadomo muszą jakiś standard mieć wyższy.
Zresztą sami zobaczcie.
Warsztat samochodowy Stalowa Wola. Bosch Service - Dariusz Pawlik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale po cenniku nie ocenisz mechanika czy jest dobry czy nie ... mysle ze tutaj powinny byc wstawiane sprawdzone serwisy przez forumowiczow :) bardziej mi to wyglada na reklame :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc ja już sprawdziłem serwis wysłałem do nich turbo które kompletnie się nie nadawało została z niej tylko muszla od strony zimnej wszystko nowe koszt z przesyłkami 1360zł + regulacja na samochodzie gratis mimo że zajęła około 6h

ocena jak najbardziej na + fachowa obsługa i doradztwo jak czegoś się podejmują to doprowadzają sprawę do końca

polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też robiłem u nich turbinę i wszystko jest ok. Turbinka pracuje cicho i zero poboru oleju. Mają dużo ciekawych artykułów na http://www.regeneracja-turbosprezarek.pl można przeczytać ciekawe informację techniczne. Zdecydowanie polecam ten serwis

Edytowane przez dawidek6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam zaprowadzić im auto na wymianę pompowtrysku. Czy lepiej dać mechanikowi i pompowtrysk do nich wysłać jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

minęło troszkę czasu od ostatniego wpisu. Czy ktoś coś może napisać o tej firmie i jej usługach - chodzi mi dokładnie o regenerację turbo. Oferują zregenerowaną turbinę do AFN za 650 zł przy wysyłce swojej starej. Ma ktoś jakieś doświadczenia z tą firmą i ich robotą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na regeneracje pd robili 2x zdarli kasę i nic się nie poprawiło, wymieniłem na używki i chodziło jak złoto. Omijać szerokim łukiem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...