Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż przełączników kierunkowskazów wycieraczek oraz Cruise Control od polifta


Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

A czy cała taśma z manetkami podejdzie z avanta do sedana czy jest jakaś różnica? Jest różnica od wycieraczek na penwo bo ma na tylnej szybie wycieraczke ale to by się może dało przełożyć z sedana samą manetke, jak się mylę to proszę mnie poprawić. Dzięki z góry ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam przedlifta z multifunkcja i tempomatem. Właśnie mam mozliwosc kupienia manetki od polifta z taśmą  8R0953568P Czy będę mógł zakodowac je u siebie? Bedzie jakis problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie bo kostki do taśmy są te same w przedlifcie jak i po lifcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się u siebie do zmiany manetek na poliftowe, obecnie mam MF i tempomat. Mam pytanie odnośnie tego czy jak zmienię cały komplet z taśmą ESP nr 8R0953568S  to wiadomo kodowanie modułu multifunkcji, adaptacja czujnika G-85 ale czy obecna poduszka z przedlifta podchodzi bez problemu do nowej taśmy? 

A drugie jeśli posiadam avanta to czy komplet 8R0953568S będzie obsługiwał tylną wycieraczkę bo w wątku odnośnie montażu tempomatu manetki od polifta nie są rozdzielone na sedan czy avant.

Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam.

Edit:

Jestem już po zmianie przełączników od polifta kpl. wraz z taśmą do tego zmieniłem kierownice na poliftową multi okrągłą S-line. Wszysto pasowało plug & play, robiłem tylko adaptacje czujnika kąta skrętu vcds-em.

Taśma esp pasowała stara ale przełączniki kupiłem w zestawie z taśmą, więc założyłem tą od nowych przełączników.

Te poliftowe manetki są wg mnie precyzyjniejsze, dużo ciszej pracują i są ładniejsze.

 

20210125_192820.jpg

20210131_190134.jpg

20210125_200136.jpg

Edytowane przez renegat207
Aktualizacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkopię troszkę bo chce mieć pewność-mogę kupić tylko poliftowe manetki,z takim samym wyposażeniem jak mam teraz w przedliftowych(tempomat,komputer,wycieraczki avant) i moja przedliftowa taśma,zwijak będzie pasować?da się przełożyć?czy lepiej kupić cały komplet poliftowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...