Skocz do zawartości
IGNOROWANY

System KEYLESS


tomziom1

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie systemu wolne ręce czyli odpalanie i gaszenie za pomocą przycisku start. Posiadam taki bajer w swojej a4 b8 ale mam pytanie czy nie powinno być tak iż po zgaszeniu i oddaleniu się od samochodu on powinien się sam zamknąć oraz po podejściu do niego po pociągnięciu z klamkę otworzyć bez konieczności przyciskania kluczyka?

Może ktoś wyjaśnić jak to z założenia ma działać i jakie funkcje posiada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samo odejście od auta nic nie powoduje - trzeba dotknąć tego kwadracika na klamce i wtedy się auto zamknie. Chcąc otworzyć pociągasz za klamkę i się auto otwiera - oczywiście wszystko robisz mając przy sobie kluczyk np w kieszeni. Jeżeli ci nie działa otwieranie/zamykanie w taki sposób tzn że masz uwalony najprawdopodobniej jeden z czujników w klamce...wystarczy jeden i cały system otwierania/zamykania jest blokowany...miałem tak raz - wymiana czujnika, skasowanie błędów i działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny bajer

mozna zrobic takiego MODa?

pewnie tak, bo wszystko mozna, ale jak to sprzetowo i cenowo wyglada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie chyba coś nie trybi jak trzeba tzn. odpalanie z przycisku start be wsadzania kluczyka działa działa zamykanie tzn. tak mi się wydaje czasem wystarczy tylko chwile trzymać palcem na kwadraciku na klamce czasem dłużej ale auto się zamknie ale jak już wracam za jakiś czas to pociągam za klamkę ale drzwi są zamknięte mogę tylko otworzyć bagażnik drzwi muszę otworzyć kluczykiem jakieś sugestie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 
Mam pewien problem nie działa mi zamykanie auta z przycisku na klamce i losowo działają tylne lewe prawe i przednie prawe dodam jeszcze że otwieranie działa w każdych drzwiach zaczęło się tak dziać jak temp spadła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, sako11 napisał:

Witam 
Mam pewien problem nie działa mi zamykanie auta z przycisku na klamce i losowo działają tylne lewe prawe i przednie prawe dodam jeszcze że otwieranie działa w każdych drzwiach zaczęło się tak dziać jak temp spadła 

Błędy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy systemie keyless go bez systemu keyless entry kradzież na walizkę jest tak samo łatwa tylko trzeba otworzyć drzwi już mechanicznie?

Czy oprócz ubezpieczenia nosicie piloty w protektorach? Macie jakieś swoje patenty na jak najmniejszy i najlżejszy protektor, bo te rynkowe produkty to albo duże pokrowce albo ciężkie pudełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2022 o 13:28, hkmfly napisał:

Czy przy systemie keyless go bez systemu keyless entry kradzież na walizkę jest tak samo łatwa tylko trzeba otworzyć drzwi już mechanicznie?

Czy oprócz ubezpieczenia nosicie piloty w protektorach? Macie jakieś swoje patenty na jak najmniejszy i najlżejszy protektor, bo te rynkowe produkty to albo duże pokrowce albo ciężkie pudełka.

Dzisiaj przy gameboy to bez sensu. Małe etui używam wyłącznie podczas mycia auta, aby czujniki nie szalały. Kasetkę mam w domu, gdzie odkładam kluczyk. Tak na wszelki wypadek ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2014 o 12:10, dziadek napisał:

samo odejście odauta nic nie powoduje - trzeba dotknąć tego kwadracika na klamce i wtedy się auto zamknie. Chcąc otworzyć pociągasz za klamkę i się auto otwiera - oczywiście wszystko robisz mając przy sobie kluczyk np w kieszeni. Jeżeli ci nie działa otwieranie/zamykanie w taki sposób tzn że masz uwalony najprawdopodobniej jeden z czujników w klamce...wystarczy jeden i cały system otwierania/zamykania jest blokowany...miałem tak raz - wymiana czujnika, skasowanie błędów i działa

.

Edytowane przez szesi1919
nieaktualne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...