Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przyciemnianie szyb - Zachodniopomorskie


ArTh00r

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :)

Czy ktoś z was przyciemniał sobie szyby w swoim aucie i może polecić jakiś sprawdzonych majstrów od przyciemniania?

Będę wdzięczny za namiar :) dobrze jakby było coś blisko Sławna, Koszalina lub Białogardu.

Pozdrawiam

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w foltechu nawet dach panoramiczny okleili folia ... (z powodzeniem) - to jest jeden z najstarszych i chyba najlepszych zakladow zajmujacych sie foliami w szczecinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z gdyni cisnac do sz-na okna sciemniac to troche nie bardzo w pobliżu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyciemniałem z miesiąc temu na Przestrzennej 5 szyb, b7 avant, fajnie wygląda atest itd dają, jakaś gwarancja jest i narazie nie widzę żeby coś się działo. Nie jest też drogo jeśli chodzi o Szczecin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyciemniałem z miesiąc temu na Pomorskiej 5 szyb, b7 avant, fajnie wygląda atest itd dają, jakaś gwarancja jest i narazie nie widzę żeby coś się działo. Nie jest też drogo jeśli chodzi o Szczecin.

ile kolego płaciłeś jak mozna wiedzieć zastanawiam sie nad swoja by dac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei przciemniełem w Barlinku ze 2 lata temu. Robota świetnie wykonana, atest, duży wybór foli, no i cena - było prawie o połowę taniej niż w Szczecinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei przciemniełem w Barlinku ze 2 lata temu. Robota świetnie wykonana, atest, duży wybór foli, no i cena - było prawie o połowę taniej niż w Szczecinie.

ile kolego w barlinku?? masz jakis namiartelefon adres?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..na Przestrzennej 350 zł - 5 szyb do avanta, stopień przyciemnienia w cenie, polecam obojętnie gdzie przyciemnienie szyb bo efekt jest widoczny i cieszy oko :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekt cieszy oko jak przyciemnione masz wszystkie szyby identycznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wszystkie bodajże na 80 % przyciemniałam, fajnie się prezentuje i nie jest tak ciemno w środku. Stojąc ok 1 m od szyby nic nie widać w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..spoko jak już mam być dokładny to dwie szyby tylnych drzwi,dwie szyby boczne bagażnik bo avant i jedna szyba klapa, przednie boczne są fabrycznie przyciemniane i bardziej nie można bo przepisy tak stanowią, a jak dokładnie mówią to powie wujek google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam ekipę na Przestrzennej :wink:

Dokladnie tez mi robili:)

Wysyłane z mojego KALKULATORA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam FOLTEK na krasińskiego na pogodnie, ściemniają szyby w salonach samochodych, ja robiłem u nich wszystkie szyby przód i tył w leonie, civicku i dwóch moich octaviach i robią porządnie i z ceną też się idzie dogadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam FOLTEK na krasińskiego na pogodnie, ściemniają szyby w salonach samochodych, ja robiłem u nich wszystkie szyby przód i tył w leonie, civicku i dwóch moich octaviach i robią porządnie i z ceną też się idzie dogadać

Ile płaciłes za auto

Wysyłane z mojego KALKULATORA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...