Skocz do zawartości
IGNOROWANY

radio MP3 jakie polecacie


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż w mojej b6 radyjko SYMPHONY II ( a dokładnie zmieniarka ) przestała czytać płyty (podobno laser) to zastanawiam sie nad kupnem normalnego radiootwarzacza.. . (z aux i usb )(chce aby jakość dźwięku pozostała ta co jest aktualnie na oryginalnych głosnikach ). Choć z drugiej strony wolałbym to samo radio ale jeśli za używane mam zapłacić 150 zł i ma podziałać x czasu to nie wiem czy jest sens). Co byście mi doradzili ??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emulator zmieniarki Denson.Yatour i masz mp3

Temat o tym znajdziesz w tym dziale co napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzil mi po glowie... przegladajac  ten wczesniej watek choc niby go odrzucilem... . Ale teraz powrocil na powaznie i przemyslalem ze bedzie to najlepsze rozwiazanie.... . Pytanko :  czy jakosc dzwieku nie ulegnie pogorszeniu przy kazdym wyjsciu urzadzonka? Czy kabel jest dosc dlugi aby mozna bylo to wszytko wrzucic do schowka? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś poczytał temat o zmieniarkach, albo chociaż zerknął na opis produktu, to byś wiedział...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Jakie radio do 300-400 zł polecacie? Nagłośnienie oryginalne zwykłe + wyciszone drzwi. 

Wizualnie najbardziej odpowiada mi pioneer ale wezmę pod uwagę innego producenta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie kupiłem auto b7 z radiem: Blaupunkt Woodstock DAB 53 i chcę je zmienić na: Alpine UTE 72 BT czy będzie potrzebna jakaś przeróbka w kablach? Oczywiście będę musiał dołożyć ramkę bo blaupunkt jest większy od alpine. Do tego mam jeszcze subwoofer jbl gt5 1204br i wzmacniacz jbl gx a3001.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, lukita napisał:

Witam, mam pytanie kupiłem auto b7 z radiem: Blaupunkt Woodstock DAB 53 i chcę je zmienić na: Alpine UTE 72 BT czy będzie potrzebna jakaś przeróbka w kablach? Oczywiście będę musiał dołożyć ramkę bo blaupunkt jest większy od alpine. Do tego mam jeszcze subwoofer jbl gt5 1204br i wzmacniacz jbl gx a3001.

Święta zasada-nie robi się żadnych przeróbek w oryginale wiązce radia. Jak już to zrobić sobie lub zamówić przejściówkę do radia i w niej przewody przekładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, lukita napisał:

Witam, mam pytanie kupiłem auto b7 z radiem: Blaupunkt Woodstock DAB 53 i chcę je zmienić na: Alpine UTE 72 BT czy będzie potrzebna jakaś przeróbka w kablach? Oczywiście będę musiał dołożyć ramkę bo blaupunkt jest większy od alpine. Do tego mam jeszcze subwoofer jbl gt5 1204br i wzmacniacz jbl gx a3001.

Jedno i drugie to radio 1 din więc ramka co masz w zestawie z Alpine powinna wystarczyć. Jeżeli chodzi o kable to zależy co tam masz aktualnie. Jak system audio bez oryginalnego suba to tylko podłączasz kostki ISO i tyle roboty. Dodatkowy sub i wzmacniacz to już oddzielna instalacja pod radio i akumulator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziękuję za podpowiedzi jak coś nie będę wiedział będę tutaj pytał.  ;) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam radio podłączyłem wszystko działa ale mam pytanie jak odłączałem blaupunkta i podłączyłem alpine to została mi jedna kostka koloru niebieskiego wolna (w alpine nie ma wejścia na nią) dochodzą do niej kilkanaście bardzo cienkich kabelków od czego ona jest ? Zdjęcia niestety nie zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...