Skocz do zawartości
IGNOROWANY

radio MP3 jakie polecacie


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

jakie polecicie mi radyjko z dvd 1din?z małym wyswietlaczem ,nie jakis tam wysuwany ekran.cena tak ok 600 zł.

RADIO SAMOCHODOWE PEIYING PY9001 CD DVD USB SD RDS (4089462905) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

mysle nad czyms takim.

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ----------

:hi:

---------- Post dopisany 15-04-2014 at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2014 at 21:22 ----------

:hi:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecam peiyinga. Mialem radio tej firmy i po zmianie na pioneera niebo a ziemia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść peiyinga bo mi szwagier chciał udowodnić że za parę złociszy będzie jak mój Alpine i ze przeplacilem.

A udowodnił sobie w 3 miechy ze jest tępy i kupił używanego Alpine. ;-)

Teraz bym szukał JVC lub Kennwooda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci sprzedać Pioneera z nawigacją 2 DIN

coś takie jak tutaj tylko taniej :)

RADIO pioneer avic f900bt dvd sd gps navi (4103058749) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bym miał juz internet w radiu to juz by była bajka.:whistling:niestety 2 din nie włoze do 1 dinowej dziury,:kwasny:

---------- Post dopisany 16-04-2014 at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2014 at 21:42 ----------

dalej nie wiem co kupic.:hi:

---------- Post dopisany 17-04-2014 at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2014 at 19:23 ----------

:eusathink:

---------- Post dopisany 19-04-2014 at 17:24 ---------- Poprzedni post napisany 17-04-2014 at 14:32 ----------

chyba załoze zwykłe radio.:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczę jakie mam radio z dvd u siebie w warsztacie a chyba coś tam jest to będe miał do sprzedania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to masz cos wiecej do wyboru? czy jedno?i jakie firmy ?

---------- Post dopisany at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany at 17:51 ----------

po swietach chciał bym cos kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na warsztacie z 10 radi ale nie wiem ile ma dvd. większość pewnie nie ma ale są jvc sony blaupunkt i jeszcze coś nie pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.to czekam.chandlujesz tym?bo jak nie bedziesz miał na warsztacie to moze zamuwisz cos,?albo doradzisz mi to kupie na all.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.:hi:czekam na info.

---------- Post dopisany 22-04-2014 at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany 19-04-2014 at 22:50 ----------

Sławek wróciłes juz do domu?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by ktoś chciał to mam na sprzedanie prawie nie używane JVC KD-AVX 11exade 1Din(pudło ,papiery,kable kompletne,pilot itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego sory ja odpadam zostały mi same 2 din i jakieś stare złomy. dawno tam nie zaglądałem i kolega wcześniej sprzedał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...