Skocz do zawartości
IGNOROWANY

radio MP3 jakie polecacie


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

tak płyty dvd czyta,czyli filmy i nne formaty ogarnia też,można monitor podpiąć też i inne cuda

JVC KD-AVX11 - Sklep internetowy Agito.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile to cenisz dlaczego sprzedajesz?czy ma funkcje wyłaczania i właczania subofera?wyjscia na karrte pamieci nie ma?tylko usb?

---------- Post dopisany 23-04-2014 at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany 22-04-2014 at 22:29 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już każde radio włączy suba. Niebieski kabel remote lub automatyczna antena jest do tego przeznaczony. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już każde radio włączy suba. Niebieski kabel remote lub automatyczna antena jest do tego przeznaczony. ;-)

niebieski kabel przy radio?i do czego go podłaczyc?

---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ----------

krzysiek masz jakies fotki tego radio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wekend wrzucę,usb i slota na karty nie ma za to czyta praktycznie każdą płytę ,sterowanie subem full opcja praktycznie,można podpiąć zewnętrzny monitor,kamerę cofania, zmieniarkę,siedziało a moim poprzednim aucie około roku przy czym ja wtedy jezdziłem po kraju i auto praktycznie więcej stało jak było używane,powód sprzedaży he bo sobie leży a puki co fabryczny concert sobie gra,co prawda nie mam nacisku żadnego na sprzedawanie ale różnie to bywa:wink:

niebieski kabel do wzmaka na załączenie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz coś grzebał przy głośnikach czy seryjne zostawisz i tylko radio lepsze chcesz kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha to już coś grzebałeś w audio. Ja też jakbym chciał kupować lepsze radio to resztę audio też pasowało by wymienić na coś nie ori:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz daaaawno zmieniałem głosniki.u mnie bieda az piszczała.mioałem tylko głosniki w przednich drzwiach.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha to na serio bieda. U mnie chodź jest cały seryjny zestaw chodź wolałbym bose ale jak nie ma to będzie coś nie seryjnego i jakaś stacja multimedialna 2din:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po majowym weekendzie będę miał do sprzedania RNS -E z mojej A4 + płyta DVD z mapą . Jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam wkrótce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście 2din mam w serii:decayed: więc tylko pozostaje kupić dobre radio ale pierw pasuje wreszcie żeby wpadł do mnie gwint...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bym miał 2din to rns-e juz dawno było by na pokładzie.:decayed:

---------- Post dopisany 03-05-2014 at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2014 at 20:26 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak to mówią są rzeczy ważne i ważniejsze. A dla mnie priorytet teraz to gwint:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auna Radio samochodowe, DVD Bluetooth (4241073730) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

prosze o opinie na temat tego radia?

---------- Post dopisany 29-06-2014 at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2014 at 13:03 ----------

zmiana koncepcji.poniewaz nie znalazłem takiego dvd jak szukałem wiec zamontujemy jakies dobre MP3.co mozecie polecic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie chińskie wynalazki, z naciskiem na wszystkie, mają takie końcówki mocy ze razem polecam słuchawki bo inaczej nie będziesz słyszał muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle raczej nad kenwoodem.

---------- Post dopisany 30-06-2014 at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany 29-06-2014 at 20:58 ----------

:eusathink::eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...