Skocz do zawartości
IGNOROWANY

radio MP3 jakie polecacie


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

obojetnie jaki chodzi o firme.

---------- Post dopisany 12-07-2014 at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany 11-07-2014 at 21:13 ----------

zna ktos konkretny model wzmaka który bedzie dobry do moich głosników?głosniki maja 70 W rms kazdy.

do podłączenia wzmaka i kondensatora juz wszystko jest.teraz trzeba to do auta włozyc.:naughty:

---------- Post dopisany at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany at 15:08 ----------

moze takie cus?

WZMACNIACZ Samochodowy Zwrotnica MOSFET 500W VK239 (4375634877) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firmę voicekraft omijaj szerokim łukiem.kupiłeś fajne radio ,pozbierać kasę ja wzmaka.najlepiej z możliwością zmostkowania 2+1. Za 200-300 płn kupisz strasznego keenwooda ,alpine,axtonato napewno będzie lepsZy wybór

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzynka i kondensator juz podłaczone.wszystko gra.tylko jeszcze te głosniki na tylnej półce.zastanawiam sie czy podłaczac je przez wzmaka?bo jak teraz podgłosze radio tak na 80 % to trzeszcza .moze to one nie daja rady?bo przednie tak samo sie zachowuja.:eusathink::eusathink:

---------- Post dopisany 14-07-2014 at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany 13-07-2014 at 08:10 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panowie

pozwólcie że się podepnę do tematu bo bez sensu jest zakładanie podobnego.

W swoim Audi mam radyjko Concert CD, ale brakuje mi w nim mp3 (no i chyba pomału jest na wykończeniu - ostatnim czasy nie reagowało na podgłoszenie) na radio jestem w stanie wydać +/- 1000zł. Co polecicie ładnie pasującego do wnętrza? pytam o coś ładnie wyglądającego bo wydaje mi się że w tej cenie grają podobnie :) a może lepiej zainwestować w zmieniarkę mp3 i zostawić oryginał? Aha nie zależy mi na radiu 2 din bo wtedy wchodzi w grę zabawa z climatronikiem.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można i zmieniarke i ori, tak też się robi, ale można i np przeznaczyć koło 6 stórek na jkiegoś używanego pionka np. p88rs czy alpine, coś z serii CDA, np. 9855r lub 9835r, czy inne radyjko, które kiedyś, kosztowały po 3 kafle, a szaU robią nadal :decayed:

a to co zostanie przeznaczyć na wygłuszenie drzwi przednich :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co możecie polecić do B6 Avant z seryjnymi głośnikami i subem?

Wymagania: USB bądź SD, nówka (gwarancja).

Opcjonalnie: multikolor, pilot bądź możliwość dokupienia.

Zakres cenowy:

A. do 400 zł - radio bez wbudowanego BT - posiadam zestaw BT Bury 9060 - radio musiałoby z nim współpracować jak moje obecne Concert II, czyli automatyczne wyciszenie i dżwięk z połączenia na głośnikach w drzwiach. (Jeśli dobrze pamiętam to do Concerta podłączałem 3 kable z zestawu BT - mute, phone + oraz -. - nowe radia obsługują/działaja z takimi zestawami?)

B. do 600 zł - radio z wbudowanym BT oraz zewnętrznym mikrofonem (bądź możliwością dokupienia go). Wystarczy podstawowa funkcjonalność - odbieranie/wykonywanie rozmów.

BTW: Jakość dźwięku ulegnie poprawie po wymianie samego radia? Mam wrażenie że dźwięk z Concerta 2 jest bardzo ujowy, chyba że głośniki i sub fabryczne też nie są zbyt dobrej jakości?

W wymianę głośników nie mam ochoty ani funduszy by się w to pakować :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw ori radio, dokup Yatoura i będziesz miał MP3 z karty SD lub pendraka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo weź Densiona. Masz BT w zestawie i wyświetlanie info na FIS z MP3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitro, sprawdzone to jest przy Concercie II ?

Bo jak tak to swojego Yatoura puszczę i kupię Densiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzone - jarko_ns ma. Na radiu nadal będzie Track 01, ale na FIS będzie nazwa utworu. Też będę sprzedawał Yatoura i kupował tego Densiona. Wersja z BT chyba 700, a 500 bez na Alle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: Jakość dźwięku ulegnie poprawie po wymianie samego radia? Mam wrażenie że dźwięk z Concerta 2 jest bardzo ujowy, chyba że głośniki i sub fabryczne też nie są zbyt dobrej jakości?

W wymianę głośników nie mam ochoty ani funduszy by się w to pakować :/

Jakość dźwięku przy przeskoku np. na Alpine bądź Pioneera ulegnie znacznej poprawie. Na Twoim miejscu stopniowo rezygnowałbym z fabrycznych elementów na rzecz:

1. markowego radia

2. odseparowanego zestawu na przód (tył nie jest potrzebny)

3. dołożenie wzmacniacza (nie potrzeba tu cudów, wystarczy jakiś prosty wzmacniacz dwukanałowy, np. Sony XM5520)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

zastanawiam się nad tym radiem:

http://allegro.pl/alpine-cde-173bt-bluetooth-mikrofon-fajny-gratis-i5538064087.html

najbardziej zależy mi na zestawie głośno mówiącym bloetooth

może jest coś tańszego godnego polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważ JVC z DAB. Niedługo już radio cyfrowe będzie.

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5785648262

Lub Kenwood

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5793479543

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na to ?

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/radioodtwarzacz-alpine-ute-72bt

mi by pasowało ze względu na to że ma BT a płyt nie uźywam i nie jest takie drogie, ktoś ma albo zna to radyjko ? Ewentualnie co z BT do 400pln 1din najlepiej czerwone podświetlenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod temat

Mam w swojej A4 b6 AVANT obdrapanego CONCERT II , i chciałbym to albo naprawić albo zmienić na coś innego.

Przerabiać na 2 din chyba mi się nie chce więc znalazłem takie:

ALPINE UTE-72BT

JVC KD-X330BT

PIONEER DEH-X5800BT

PIONEER DEH-X8700BT

Z radia będę korzystał tylko na Android, CD nie jest mi potrzebne. Chce mieć dobrze działający zestaw głośnomówiący i nie chcę zęby jakość dźwięku się pogorszyła - może się oczywiście polepszyć.

DENSIONY itp odpadają , bo będę musiał doprowadzić ORYGINALNE radio do porządku.

Jakieś opinie o tych modelach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam JVC ale 2 din i super gra, z zestawem głośnomówiącym i blutooth na android i windows phone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpine ten pierwszy dośc znany model, także powinno być sporo opinii na jego temat. Pioneer ostatni ciekawie wygląda, nie widziałem jeszcze takiego, ale cena trochę spora, ten model Alpine będzie o połowę tańszy :) Nie kupuj w każdym razie w takich marketach jak euro agd czy innym, bo tam raczej zawsze będzie drożej. Chyba, że coś jest w promocji to czasami się opłaca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...