Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Plastiki zewnętrzne, konserwacja, pielęgnacja itd


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Panowie co jest w miarę ok do plastików zewnętrznych ? żeby dodać jej koloru itd ? Czego używacie wy, co słyszeliście co jest dobre. Musze coś kupić a kompletnie nie wiem co :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do plastikow wymagajacych takich srodkow lepszego nie znam.

a do plastików które tylko potrzebują lepszego koloru, tak delikatnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do plastików zewnętrznych używam zwykłego plaka, taki co idzie na deskę rozdzielczą. Efekt jest zadawalający :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam Koch Chemie Nano Magic Plast Care, mam używam i zawdowolony jestem :wink:

poniżej link testu tego specyfiku, oczywiscie są inne lepsze czy gorsze ale jak dla mnie ten wystarcza :decayed:

Auto detailing Warszawa |Kosmetyki samochodowe | Pielęgnacja aut ť Test dressingu do plastików zewnętrznych Koch Chemie Nano Magic Plast Care

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam Koch Chemie Nano Magic Plast Care, mam używam i zawdowolony jestem :wink:

poniżej link testu tego specyfiku, oczywiscie są inne lepsze czy gorsze ale jak dla mnie ten wystarcza :decayed:

Auto detailing Warszawa |Kosmetyki samochodowe | Pielęgnacja aut ť Test dressingu do plastików zewnętrznych Koch Chemie Nano Magic Plast Care

bardzo ciekawa propozycja:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam marketowego Autolanda, czernidło do zderzaków i plastików w aerozolu. Cena coś ok. 10 złotych a efekt zaskakująco dobry, fajnie wydobywa czerń, nie wieje giełdą jak po Plaku ani też nie wygląda jak mokre - świeżo umyte. Efekt utrzymuje się do około 3-4 myć ale spray jest dość spory, spokojnie wystarczy na kilka solidnych zabiegów. Fajny ma zapaszek i łatwo się nanosi, wystarczy spryskać i rozetrzeć czystą szmatką (nie polecam używać dołączonej do zestawu gąbki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam bardziej trwałą rzecz czyli opalarka, ciepło przywraca czerń na plastikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam bardziej trwałą rzecz czyli opalarka, ciepło przywraca czerń na plastikach

Potwierdzam, użyta z odpowiedniej odległości raz daje 100x lepszy efekt niż jakie kol wiek środki. Uważaj jednak żeby nie przypalić plastików ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem ostatnio Tenzi GumExtra 1l za około 40zł z wysyłką. Jak dla mnie efekt lepszy niż standardowy plak ponieważ po użyciu powierzchnia wydaje się być mniej tłusta, a co za tym idzie dłużej pozostaje czysta. Na razie czyściłem tym opony, plastikowe elementy karoserii oraz dywaniki. Przy kolejnym sprzątaniu wstawię zdjęcia chociaż jest tego sporo w internecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakim preparatem poprawić wygląd dolnych wstawek zderzaka które są w kolorze czarnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to szybko spłynie. jak inne podobne dressingi. jak chcesz trwały to uncr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...