Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc w wyborze parametrów fel 17 cali do b6


ziko02

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Planuje zakup nowych felg 17 calowych do mojej b6. Pomóżcie w wyborze szerokości felgi i ET bo nie wiem jakie;/

Szerokość 7 czy 7,50?

ET 37 czy 45?

No i jakie opony do danej szerokości felunku?

Obecnie auto odpycha sie na czymś takim KOŁA ZIMOWE AUDI A4 A6 16Cali 5X112 205/55/16 (4129386939) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Myślałem nad Dezent

Model: RE DARK

Rozmiar: 17x7.50

Rozstaw Śrub: 5x112

Osadzenie ET: 45

Wykończenie: Black Matt

Czy to dobry wybór i jaka szerokość opony do tego zestawu najlepsza?

Auto mam obniżone -30/40 i nie chciałbym zeby fela obcierała o nadkole stad pytanie o ET.

---------- Post dopisany 18-04-2014 at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany 17-04-2014 at 18:28 ----------

Nikt nie podpowie jakie ET oraz szerokość frlgi najlepsza do b6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podpietych tematach masz kilka przydatnych linków tylko nie wiem jak się sprawa ma z obniżonym autem. To już pytanie do posiadających :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecę 7,5"

ET to już do wyboru, u mnie jest 45 i też ładnie wygląda przy zawieszeniu 1BE (foty w dziale Galeria felg)

Do tych felg polecam rozmiar 215/50/17

Co do wzoru felg się nie wypowiadam bo są gusta i guściki.

Ważne by tobie się podobały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie. A uzytkowaliscie Dezent'y lub Ronal'e?

Bede myślał nad nowymi w cenie do 2k za komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisał ucho.77 szukaj z et 35 zeby koło wystawało, ja u siebie mam fele 8'' i et 35 a mogło by być i mniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie. A uzytkowaliscie Dezent'y lub Ronal'e?

Bede myślał nad nowymi w cenie do 2k za komplet.

już to gdzieś pisałem .... Ronal jest producentem felg m.in. i dla grupy VAG ( Audi, VW, Seat, Skoda ), możesz trafić na fele z ori otworem na piastę i gniazdami pod standard śruby tyle tylko, że z dekielkiem Ronala ( produkcja m.in. Niemcy, Czechy .... i .... Polska ) wielu użytkowników jeździ na takich ori nie wiedząc nawet o tym, że to Ronal ( napis na jednej z łopat wewnątrz a znaczek oooo, VW, S, czy kura :grin: ) fele solidne, lakier solidny nie to co Made In xxx z gwarancją roczną na lakier ( a po dwóch ..... :facepalm: )

Dezent też bez zastrzeżeń ...... miałem i te i te na składzie i przez te x-naście lat bez jednej reklamacji :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie. A uzytkowaliscie Dezent'y lub Ronal'e?

Bede myślał nad nowymi w cenie do 2k za komplet.

już to gdzieś pisałem .... Ronal jest producentem felg m.in. i dla grupy VAG ( Audi, VW, Seat, Skoda ), możesz trafić na fele z ori otworem na piastę i gniazdami pod standard śruby tyle tylko, że z dekielkiem Ronala ( produkcja m.in. Niemcy, Czechy .... i .... Polska ) wielu użytkowników jeździ na takich ori nie wiedząc nawet o tym, że to Ronal ( napis na jednej z łopat wewnątrz a znaczek oooo, VW, S, czy kura :grin: ) fele solidne, lakier solidny nie to co Made In xxx z gwarancją roczną na lakier ( a po dwóch ..... :facepalm: )

Dezent też bez zastrzeżeń ...... miałem i te i te na składzie i przez te x-naście lat bez jednej reklamacji :hi:

Dziękuję timm:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...