Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radzyń Podlaski


rafalekx

Rekomendowane odpowiedzi

Temat dla ludzi z Radzynia Podlaskiego i okolic (dla obcych w sumie też - jeśli mają potrzebę)

:decayed:

Tutaj umawiamy się na spociki lub piszemy o problemach, potrzebach itp. ogólnie piszta co chceta :bla:

panorama-zlotu.jpg

Fot. Iledzisiaj.pl Zlot dla Partyka sierpień 2013

Najbliższy spot:

data: 03.05.2014

miejsce: "grzybek" ?

godzina: 14:30

Archiwum spotów w Radzyniu:

1. Największy zlot sierpień 2013 (Zlot charytatywny dla Patryka): Radzyń Podlaski - Ogólnopolski zlot Audi specjalnie dla Patryka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie wątek radzyński, że też nikt wcześniej nie wpadł na ten genialny pomysł ;)

na pewno się przyda, może wkońcu coś się ruszy w Radzyniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo i to mi się podoba :)

Chciałby ktoś opony 205/50 r16 w bardzo dobrym stanie? 2szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i o to chodzi żeby temat żył :wink:

Marcin jak piszesz o oponach to napisz jakie dokładniej.

---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ----------

Skoro mamy już temat ludzi z Radzynia to może poruszę temat zlotu takiego jak rok temu. Czyli zlot charytatywny. W tym roku najprawdopodobniej zbiórka na rzecz stowarzyszenia "Ósmy kolor tęczy" które udzielało się rok temu -> ÓSMY KOLOR TĘCZY | RADZYŃSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

No chyba, że ktoś z Was ma jakąś inną propozycję?

Kolejna sprawa jest plan na zlot 2 albo nawet 3 dniowy. Ale potrzebuje informacji gdzie w okolicy zebrać ludzi, bo trochę się znajdzie osób na taki przyjazd na 2-3 dni. Firlej wg mnie odpada... zbyt daleko. Coś bliżej. Jakaś agroturystyka większa z noclegami? Na 40-50 osób? Zrobić integrację przy grillowaniu itp. a finał w niedzielę na placu Pałacu.

Potrzebne są osoby na miejscu, które pomogą ogarnąć temat. Czyli kontakt z władzami miasta najlepiej w cztery oczy. Rozwieszanie plakatów, tabliczek informacyjnych z dojazdem. No i w dzień finałowy na Pałacu trzeba na bramie stać i nie wpuszczamy wszystkich jak leci.

Kolejny temat. Nagłośnienie, scena, katering - podpowiedzi, uderzymy do odpowiednich firm, tylko czekam na podpowiedzi.

Propozycje konkursów itp. Ale do tego trzeba ludzi. Rok temu dwie osoby nie były w stanie tego ogarnąć... Ale i tak wyszło spoko :wink:

Przewidywany term,in zlotu tak jak rok temu końcówka sierpnia 2014, ale żeby się nie pokryło z jakimiś dożynkami albo Air Show w Radomiu... i będzie git :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do celu to uważam że fundacja to bardzo dobry pomysł. Sprawa jest czysta i bez podtekstów.

40-50 osób to by można było spróbować uderzyć do jakiegoś domu weselnego, tyle że sierpniowe weekendy pewnie już zajęte... Manhattan może na imprezie pomieścić 60 osób. Jednak mają tylko 25 miejsc noclegowych więc część osób trzeba by było odesłać w inne miejsce. Jak ktoś zna jakieś miejsce za miastem to lepiej.

Co do konkursów: potrzebny jest solidny wodzirej który zna się na temacie... Czyli nie tylko rączki do góry i zróbcie hałas tylko ktoś konkretny, kto rzuci okiem na auto i sam będzie mógł coś o nim powiedzieć a nie czekać na właściciela. Moje luźne propozycje:

- najniższe auto (odległość od ziemi do krańca przedniego zderzaka)

- najbardziej spektakularna felga (subiektywnie)

- najbardziej pomodzone auto (nie potrafię wymyślić sprawiedliwej miary.. więc pewnie subiektywnie)

- najciekawsze wnętrze (ocena subiektywna)

- największa moc (nie wiem jak to zmierzyć, w sumie każdy może powiedzieć co chce..)

- najdłuższa podróż (czyli symboliczna nagroda dla osoby która pokonała największą drogę z miejsca zamieszkania na zlot, klasyfikacja po tablicach)

Nie ma co liczyć na wyścigi czy jazdy sprawnościowe, nie ma na to miejsca. Nagrody: jak się uda załatwić fanty za free to spoko, jak nie to trzeba będzie zadowolić się jakąś naklejką i dyplomem.

Selekcja: postawić sprawę jasno od początku, wjazd na zlot np. 10pln. Jak ktoś chce tylko wjechać żeby zaparkować to mu będzie za drogo a jak ktoś jedzie z Lublina czy z Lubartowa to nie jest już aż taki wielki wydatek. Kasę można przeznaczyć na kiełbasę z grilla dla uczestników (do identyfikatora dorzucamy kupon na kiełbasę :grin:) i nagrody albo oddać bezpośrednio fundacji.

W sierpniu jest zlot w Ostrowie - niby na początku ale może lepiej przenieść się na początek września?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę elementów spoko powiedziałeś, bo początkowo ta kwota 10 zł niektórych odstraszy, ale jak kiełbasa w tym będzie to spoko chyba :grin:

Manhatan i dom weselny jakiś odpadają totalnie...

O wrześniu też myślałem, zobaczymy, możliwe że pierwszy weekend września...

Konkursy: najniższe auto inaczej się mierzy :decayed: Chyba chciałeś powiedzień największa gleba a nie najniższe auto... ale glebę też inaczej się mierzy :wink:

No i właśnie musi być jakiś wodzirej, który zna się na autkach i połazi po placu z mikrofonem trochę pogada... Zagada do ludzi, którzy przyjadą, a nie... szkoda gadać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy święta, więc życzę wszystkim Wesołych i smacznego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem kto robi ale czy profesjonalnie hmm wiem że profi maluje samochody. W żakowoli radzyńskiej chłopak ma warsztat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam osobiście bo kupowałem od niego moje a4. Kiedyś pytałem o polerke mojego to mówił 250zl ale to tylko na oko więc pewnie okolo 300 i do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam kogoś kto robi to bo lubi i w sumie trochę żeby przy tym zarobić, ale nie w Radzyniu. No i używa dobrych materiałów. Albo w Lublinie chłopaki z tego forum robią takie rzeczy. Na facebooku mają profil - mogę podesłać link.

Rasta_Man będzie gleba i 18'' w tym Twoim czarnuchu? :decayed: Uwierz mi warto... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe gleba jak gleba ale kolo to by? Sobie wieksze sprawil.:) niestetu finanse mnie ograniczaja.:( mam w czarnuli mase drobnych rys i zastanawiam sie czy to po mojej polerce czy od wycierania tego irytujacego ladnie mowiac pylu z drzew. A kolega gdzie to robi.? Bo chcialbym zregenerowac ten lakier i prawidlowo zadbac o niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasta_Man będzie gleba i 18'' w tym Twoim czarnuchu? :decayed: Uwierz mi warto... :whistling:

aj tam warto, nie nakręcaj kolegi ;p

żartuje, jasne że warto, widuje tego czarnucha często tylko właściciela nie mogę trafić, wygląda fajnie i na pewno koło i gleba zrobiły by robotę przy tym kolorze nadwozia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...