Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zamiana sprezyn


skarabeusz696

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie za które zostanę pewnie zlinczowany.Do rzeczy posiadam avanta z zawiasem BV autko bardzo fajnie trzyma sie drogi , ale prawie kazdy zjazd z krawężnika kończy się obtarciem.Jazda w piątkę +koleiny =gleba o asfalt ,stabilizator porysowany od dołu.W efekcie po półtora roku jazdy osłony plastikowe połamane. Pytanie czy do amortyzatorów o krótkim skoku można założyć wyższe sprężyny np. od BA czy cały komplet BA.W jakim stopniu wymiana na takie zawieszenie odbije sie na prowadzeniu autka?

Dziękuje za wszystkie sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamień się z którymś z forumowiczów na 1BA, na pewno ktoś będzie wniebowzięty :decayed:

Prowadzenie na mega minus ale komfort większy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę cię rozumiem, też wymieniłem 1bv na 1ba ale cały zestaw amory + springi, miałem dosyć tych cholernych, dziurawych dróg, dużo jeżdżę po mieście i nasze drogi, parkingi, krawężniki i mój rozwalony kręgosłup za nic nie mogły się dogadać:decayed: teraz jestem zadowolony, fakt na prowadzeniu w zakrętach i dynamicznej jeździe trochę niunia osłabła ale to nie wyścigi już z tego wyrosłem, teraz wybieram wygodę i ciszę w zawieszeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze tak na 70% jestem za wymianą z 1bv na 1ba ,ale chętnie bym przetestował jak się jezdzi na 1ba.

Jestem z Pabianic jest jakiś forumowicz z okolic z avancikiem na 17'' który umożliwił by mi porównać te zawieszenia.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...