Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka polerka samochodowa do domowych prac?


aleksbend

Rekomendowane odpowiedzi

no w sumie vrg ok 2 tyś i korekta tez koło 2 tyś :kox:

Edytowane przez croochy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chce kupic polerke DAS6 i pytanie czy polerka Kestrel DAS6 bedzie ok??

Jaka jest roznica pomiedzy DAS6 a DAS6 PRO?? Poniewaz mam dylemat ktora wybrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja Pro ma mocniejszy silnik ;) do domowych prac gdzie nie zależy Ci specjalnie na czasie spokojnie wystarczy. Można osiągnąć nią bardzo dobre efekty tylko, że wymaga to więcej czasu niż w przypadku maszyn rotacyjnych ale za to jest bezpieczna nawet dla nowicjusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhym a jak nigdy nie pracowałeś z tego typu maszyną to przygotuj się na niezłe vibro-action! po 10 min pracy tym sprzętem doceniłem moje VRG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam Daniel nie ma tragedii ;) VRG nie miałem przyjemności pracować i nie wątpię, że to zupełnie inna liga ale zwykłym DA też nie pracuje się najgorzej, zwłaszcza że mowa o maszynie do domowego użytku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jaja rotacje polecicie w kwocie do 600zl??

Dodam, ze rotacja juz pracowalem i nadal ja mam ale musze kupic inna polerke bo ta co mam to tandeta za 200zl ktora sie grzeje jak cholera a do tego przy mocnym nacisnieciu slabnie a co za tym idzie plynnosc obrotow jest do bani.

Sklaniam sie przy DA ale jesli macie jakas godna polecenia rotacje w wyzej wymienionej kwocie ktora nie zdycha przy nacisku to chetnie takowa zakupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 2 tygodnie będzie nowa polerka od Lare. Warto poczekać . Cena w Twoim budżecie.

Edytowane przez kris-krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawione.

Poczekaj aż od Krauss'a będą dostępne rotacje. Cena od Lare nowego modelu jest wyższa od poprzedniego.

Edytowane przez kris-krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z czystym sumieniem mogę polecić polerkę firmy Silverline. Mój znajomy ma polerkę tej firmy od kilku lat i nigdy nie powiedział o niej złego słowa.

Sam przez dłuższy czas zastanawiałem się nad kupnem polerki do swojego użytku i za namową tego kolegi kupiłem właśnie Silverline 1500w w cenie 300zł

Nie miałem porównania z innymi urządzeniami,ale wypolerowałem nią już kilka aut i i jestem naprawdę zadowolony.

Za te pieniądze robi robotę i już dawno mi się zwróciła. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...