Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S8


pet3r

Rekomendowane odpowiedzi

ok to heble zdemontuję bo wychodzi na to, że to niepotrzebna masa :cool1:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 20:21_________________________________________________Panie i Panowie taka mała ankietka - chcę odnowić felgi i waham się pomiędzy dwoma kolorami:

1. biała perła z dużą ilością brokatu

2. jasny, błyszczący grafit

niestety nie mam VT ale postaram się na dniach zatrudnić kogoś do tego :)

pierwsza opcja wygląda ładniej jak się kręci, bardziej elegancko, druga to wariant sportowy - nie widać pyłu hamulcowego i felga generalnie wygląda na 'szybszą'.

a jakie są Wasza opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym był za opcją 2 :mysli: Bo ta biała felga to do ciemnego samochodu pasuje wg mnie tylko i wyłącznie do Japońców. Biała felga do ciemnego Audi jakoś mi się nie widzi :disgust: Chyba, że zrobisz jeszcze jakieś elementy na biało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym był za opcją 2 :mysli: Bo ta biała felga to do ciemnego samochodu pasuje wg mnie tylko i wyłącznie do Japońców. Biała felga do ciemnego Audi jakoś mi się nie widzi :disgust: Chyba, że zrobisz jeszcze jakieś elementy na biało?

właśnie myślałem podobnie do Ciebie ale prawdę mówiąc odcień nie różniłby się bardzo od tego obecnego...

trzecia opcja to polerka/chrom ale na razie są to za duże koszty.

BTW

za ok. 2 tygodnie będzie rozrząd, sprzęgło i hamowanko - zobaczymy ile koników zostało po 310k km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta felga jest za mała na ściemnianie. Jak dla mnie zdecydowanie biała, poza tym to przecież limuzyna :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde pet3r znowu spojrzałem na Twoje S8 i znowu zamarzyła mi się tak locha :tongue4::naughty:

świetnie wygląda A8/S8 na ulicy, szczególnie po FL i w kolorze czarnym

po raz któryś gratki fury :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felga zostaje w tym odcieniu, jaki jest obecnie, będzie tylko dużo więcej perły :)

kurde pet3r znowu spojrzałem na Twoje S8 i znowu zamarzyła mi się tak locha :tongue4::naughty:

świetnie wygląda A8/S8 na ulicy, szczególnie po FL i w kolorze czarnym

po raz któryś gratki fury :notworthy:

dzięki :)[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 23:24_________________________________________________

Ostatnio mijanko w Kuźni było hihi, locha rzuca się w oczy :)

uwierz, że Twoja gleba i felgi bardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter serio? coś ostatnio kompleksy miewam, że takie małe fele i gleba nie taka, zastanawia mnie fakt jak to widać podczas jazdy np. z przeciwka :mysli: muszę pewnie uwierzyć, że jest to widoczne :)

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19'' to 1,5 cm gumy, 20'' jazda na samej feldze - 18'' + gwint TEIN to optymalne rozwiązanie na nasze drogi, w DE 19'' kein problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super bryka :kox: jedyne o co bym się obawiał to o spalanie :shocked: ale widzę, że zdradzanie Klubu jest w modzie w dzisiejszych czasach... :mysli::decayed:

zdradzanie kluba a4, ale zostaje gość przy audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...