Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja Turbiny w Warszawie i okolicach - polecicie jakiś zakład?


Ccartmanek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Również potrzebuję pomocy z regeneracją w okolicach WAWY. Czy ktoś mógłby polecić dobry warsztat ?

Silnik 2.0 CAGA 143 kunie, przebieg 160kkm, gwiżdze bardzo delikatnie, mocy też dużo nie ubyło (lub wcale) ale leje olejem na przepustnice i egr :(:(:(

PoMoCy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Również potrzebuję pomocy z regeneracją w okolicach WAWY. Czy ktoś mógłby polecić dobry warsztat ?

Silnik 2.0 CAGA 143 kunie, przebieg 160kkm, gwiżdze bardzo delikatnie, mocy też dużo nie ubyło (lub wcale) ale leje olejem na przepustnice i egr :(:( :(

PoMoCy

Tak ma być, turbo napewno masz zdrowe, egr niech się poci dalej, przy wkręcaniu w obroty gwizdze jakby siedział kompresor czyli ja mam tak samo i 80 tys. zrobione. Oleju Ci ubywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić tego gościa pod Warszawą:

http://naprawaturbin.com/

Gościu jest senior inżynierem w branży silników odrzutowych, więc wie jak ten sprzęt działa od podstaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi, to co piszecie to zakłady gdzie mi wyjmą starą i założą nową turbawkę? Mam już nalatane 280 tys i nic w sumie jej nie jest, nie dymi i oleju nie ubywa ale ja sobie lubię podmuchać na zimne od czasu do czasu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzeje kotleta :)

 

Koledzy gdzie moge dostac zregenerowana turbinke na wymiane? Bo moja puszcza juz olej niestety. A chciałbym wymienic juz na ta z bexa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2017 o 21:48, kodzak0 napisał:

odgrzeje kotleta :)

 

Koledzy gdzie moge dostac zregenerowana turbinke na wymiane? Bo moja puszcza juz olej niestety. A chciałbym wymienic juz na ta z bexa ;)

Perunturbo zadzwoń do nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Również szukam firmy do regeneracji turbiny. Miał ktoś styczność z firmą Turboland z Otwocka ? Jakieś opinie na ich temat ? A może jeszcze coś polecacie w okolicach Warszawy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, dzeju82 napisał:

Witam 

Również szukam firmy do regeneracji turbiny. Miał ktoś styczność z firmą Turboland z Otwocka ? Jakieś opinie na ich temat ? A może jeszcze coś polecacie w okolicach Warszawy? 

Ja mam styczność na codzień ?Pracuje tu polecam z czystym sumieniem , zrobimy co chcesz nawet hybrydę ostatnio do siebie robiłem?Nic nam nie straszne ?

Hybryde 1.8t robiliśmy dla chłopaka z forum ?

Edytowane przez Matt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, dzeju82 napisał:

Witam 

Również szukam firmy do regeneracji turbiny. Miał ktoś styczność z firmą Turboland z Otwocka ? Jakieś opinie na ich temat ? A może jeszcze coś polecacie w okolicach Warszawy? 

Sam robilem u nich turbawke pod koniec zeszlego roku ;) i Jest jak najbardziej okej poki co :)  Kontakt  tez fajny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Matt. napisał:

Ja mam styczność na codzień ?Pracuje tu polecam z czystym sumieniem , zrobimy co chcesz nawet hybrydę ostatnio do siebie robiłem?Nic nam nie straszne ?

Hybryde 1.8t robiliśmy dla chłopaka z forum ?

A jak wygląda u was gwarancja. Pytam bo krążą zdania, że jest u was z tym problem ponieważ nie chcecie jej uznawać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dzeju82 napisał:

A jak wygląda u was gwarancja. Pytam bo krążą zdania, że jest u was z tym problem ponieważ nie chcecie jej uznawać. 

Gwarancja jest na rok ,  na prawdę ? Wiesz gwarancje można uznać jeśli na prawdę winna leży po stronie turbiny , bo są takie sytuacje ,że ktoś przynosi totalnie rozsypana turbinę my ja robimy a po jakimś czasie spowrotem wraca ale nie z powodu ze my to źle złożyliśmy wręcz przeciwnie są sytuacje ze albo silnik to totalny kapec mechanicy wkładają turbo biorą kasę i niech się dzieje co chce i turbo zaraz znów rozsypane ,albo złe składanie pare razy sytuacje takie ze coś mechanikom wpadło przez filtr i rozwaliło koło kompresji. No ale to przecież winna nie leży po stronie naszej usługi bo wykonujemy ja w100%, ale w dużej mierze od tego komu zlecisz wyjęcie i wsadzenie turbo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2018 o 00:17, Matt. napisał:

Gwarancja jest na rok ,  na prawdę ? Wiesz gwarancje można uznać jeśli na prawdę winna leży po stronie turbiny , bo są takie sytuacje ,że ktoś przynosi totalnie rozsypana turbinę my ja robimy a po jakimś czasie spowrotem wraca ale nie z powodu ze my to źle złożyliśmy wręcz przeciwnie są sytuacje ze albo silnik to totalny kapec mechanicy wkładają turbo biorą kasę i niech się dzieje co chce i turbo zaraz znów rozsypane ,albo złe składanie pare razy sytuacje takie ze coś mechanikom wpadło przez filtr i rozwaliło koło kompresji. No ale to przecież winna nie leży po stronie naszej usługi bo wykonujemy ja w100%, ale w dużej mierze od tego komu zlecisz wyjęcie i wsadzenie turbo. 

Przecież zawsze możecie powiedzieć, że to wina silnika.... czy nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, dzeju82 napisał:

Przecież zawsze możecie powiedzieć, że to wina silnika.... czy nie tak ?

owszem mówimy , ale mechanicy sami wiedzą że coś rozwaliło tą turbinę... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tak mało jest o waszej jakości opinii. Ja opieram się na opiniach pobliskich warsztatów które są jakie są. Co do gwarancji dajecie na rok a pozostali dają na 24 miesiące czym to jest uzależnione?

Edytowane przez dzeju82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dzeju82 napisał:

Szkoda, że tak mało jest o waszej jakości opinii. Ja opieram się na opiniach pobliskich warsztatów które są jakie są. Co do gwarancji dajecie na rok a pozostali dają na 24 miesiące czym to jest uzależnione?

Na naszej stronie jest napisane ze można sobie owszem przedłużyć gwarancje ale to będę dodatkowe koszta , wszystko jest opisane na naszej stronie Turboland.pl , jeśli jesteś zainteresowany to przyjedź albo najpierw zadzwoń i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...