Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AWX 309 KM 522 Nm by Juby_p


Blachu

Rekomendowane odpowiedzi

Doładowanie 1.5 bara, u góry jest mniej ;)

daniels jaki milion przelotu? :decayed: teraz to ma z 1,5 mln :grin:

A tak poważnie to będzie ok 320 tys, sprawdzone w Aso ;)

---------- Post dopisany 19-06-2014 at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2014 at 05:50 ----------

Powoli do przodu :kox: trochę mocy i momentu przybędzie :naughty:

WP_20140619_12_03_57_Pro.jpg

WP_20140619_12_04_54_Pro.jpg

WP_20140619_12_06_53_Pro.jpg

znajomo wygląda to turbo... :decayed:

to twoje gtb17 Daniels jak dobrze kojarzę...tylko u ciebie wynik deko inny był na niej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baszmak7

kilka postów wyżej dałem dwa filmiki z 1756 ;) tak to byłe turbo danielsa, byłe :P jeszcze raz dzięki :grin:

Wynik był deko inny? Tzn?

-Lumia 920-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wynik był inny bo:

-była źle przerobiona

-nie wszyscy ogarniają strojenie GTB

Piotr poprawił całość

Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baszmak7

kilka postów wyżej dałem dwa filmiki z 1756 ;) tak to byłe turbo danielsa, byłe :P jeszcze raz dzięki :grin:

Wynik był deko inny? Tzn?

-Lumia 920-

widze filmy,nie lepiej było iść od razu w GTB2260?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw ogarnę temat pompowtrysków, a później zobaczymy...

-Lumia 920-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 1756 HF80 to nie przerost formy nad treścią?? Bardziej myślałem o wstawieniu końcówek AL lub całych BJ...

-Lumia 920-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozpędzać się wtryski damy na regeneracje i dostana końcówki firada odpowiedniki AL moim zdaniem najlepsze co można zrobić w tej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie sie zbiera :) tez w tym tyg wkładam chip zobaczymy jakie beda wrazenia ;)

co wkładasz? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi robił kiedś tune-up soft, ale w końcu i tak autko trafiło do Piotrka na poprawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie tylko ta skrzynia :( . Jakieś plany co do niej ?

Faktycznie skrzynia jest... :thumbdown: Raczej niestety nic z nią nie będę robił, choć takie hck byłoby fajne, ale do tego doliczyć nowe sprzęgło, dwumas, rozrusznik, licznik z nowszego rocznika, montaż i inne drobiazgi - w moim przypadku chyba średnio opłacalny interes... Tą kasę wolałbym zainwestować w heble z prawdziwego zdarzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie tylko ta skrzynia :( . Jakieś plany co do niej ?

Faktycznie skrzynia jest... :thumbdown: Raczej niestety nic z nią nie będę robił, choć takie hck byłoby fajne, ale do tego doliczyć nowe sprzęgło, dwumas, rozrusznik, licznik z nowszego rocznika, montaż i inne drobiazgi - w moim przypadku chyba średnio opłacalny interes... Tą kasę wolałbym zainwestować w heble z prawdziwego zdarzenia :wink:

No niestety , też nad tym myślałem i raczej zostanę przy 5. Trudno . Szukam auta i z uporem maniaka sprawdzam obroty silnika na ostatnim biegu . :decayed:

Wszystko pięknie tylko ta skrzynia :( . Jakieś plany co do niej ?

Faktycznie skrzynia jest... :thumbdown: Raczej niestety nic z nią nie będę robił, choć takie hck byłoby fajne, ale do tego doliczyć nowe sprzęgło, dwumas, rozrusznik, licznik z nowszego rocznika, montaż i inne drobiazgi - w moim przypadku chyba średnio opłacalny interes... Tą kasę wolałbym zainwestować w heble z prawdziwego zdarzenia :wink:

No niestety , też nad tym myślałem i raczej zostanę przy 5. Trudno . Szukam auta i z uporem maniaka sprawdzam obroty silnika na ostatnim biegu . :decayed:

A myślałeś nad skrzynią DQS ??? Powinna podejść p&p . Jest ciut krótsza niż HCK . Tak sobie myślę ,że może można by zmienić przełożenie główne w DQS i ją jeszcze "wydłużyć" .

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przy DQS i tak musiałbym wymienić kompletne sprzęgło, dwumas, rozrusznik i inne drobiazgi... Nie byłoby jedynie problemu z elektroniką. Póki co te wzmocnione sprzęgło daje radę, a ma jeszcze raczej spory zapas (czyt. moment który przenosi u Darona na 228mm)...

Już w głowie zaczyna mi świtać 2260vzk :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę dqs powinna siąść na sprzęgle 228 mm tez . Gdzieś na forum passata o tym czytałem . Co do wątku z octavia rozumiem , ze wymienili bebechy i jazda . Bardzo ciekawa sprawa . 3 krpm i 180 km/h idealna sprawa .

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę dqs powinna siąść na sprzęgle 228 mm tez . Gdzieś na forum passata o tym czytałem . Co do wątku z octavia rozumiem , ze wymienili bebechy i jazda . Bardzo ciekawa sprawa . 3 krpm i 180 km/h idealna sprawa .

To z tą skrzynią dqs i sprzęgłem 228mm to mnie zaciekawiłeś, muszę zagłębić się w temat...

Tak w ogóle to tutaj widać obroty silnika i prędkość na hck: http://www.fotosik.pl/u/madafakir/album/809766

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...