Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Malowanie progów pod kolor nadwozia B5


CZIKITA

Rekomendowane odpowiedzi

Demontaż podkład i baza :hi:

Dodatkowo usunąłem listwy drzwiowe uciąłem bolce mocujące i zrobiłem je na gładko tak jak w przedliftach tym co tam nie zaglądali radzę zajrzeć gdyż rdza tam lubi się zbierać :hi:

2j67h3a.jpg

2egcm5f.jpg

2qd7dc2.jpg

7tl8.jpg[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grunt to dobrze zmatowić progi grubym papierem ściernym powiedział bym że bardzo grubym i wtedy jest ok oczywiście jak weźmiesz czikitę na 15 cm szpilach i się wbije w proga jak kornik w sosnę to pewnie coś będzie tak czy inaczej optycznie ten zabieg obniża auto i odmładza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobierałeś bazę? Po kodzie czy z elementu karoserii? Nie widać dużej różnicy na drzwiach jeśli malowałeś jedynie ze 2cm od krawędzi? Klar nakładałeś tylko tak jak bazę do papieru/maski czy po zdjęciu maski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółty dobierałem z klapki wlewu nie był idealny ale jest to tak nisko że nie widać to raz a dwa ten kolor w słońcu momentalnie się robi oczojebny i nie ma szans tego zauważyć. Farbę to ci nawet w puszkę mogą dobić ale polecam kompresor i pistolet ładnie się wtedy rozlewa i malowałem 2 centy od krawędzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaż dokładniejsze zdjęcia , przy otwartch drzwiach itd , wiele zdjęć i możliwe że się skuszę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zdjęć proga ze środka ale mniej więcej pomalowałem go go lini zamykania drzwi resztę oddzieliłem taśmą i trochę ciekawiej to wygląda niż cały środek pod kolor poza tym mniej będzie powierzchni narażonej na ewentualne kobiece obcasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś przybliżyć pare szczegółów jakie papiery podklad itp ?:) oraz czy po demontazu tych listew nie podcieka nigdzie woda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...