Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 avant 1.9 tdi


tomekxp2

Rekomendowane odpowiedzi

[...]

Przypomniało mi się, nie orientujesz się czy nakładka na zderzak tylni s-line jest taka sama w sedanie jak w avancie? (ta z jednym wylotem po lewej). Powinny być takie same dobrze mówię?

No Też tak mi się wydaje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobne poprawki jeszcze do zrobienia, nie wiem czy nie kupić sobie nowej ramki, do kompletu, bo ta ma kilka drobnych rysek i wtedy przy wymianie poprawie. Jutro podjadę do ASO o się zapytam czy można kupić taką ramkę i po ile.

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobne poprawki jeszcze do zrobienia, nie wiem czy nie kupić sobie nowej ramki, do kompletu, bo ta ma kilka drobnych rysek i wtedy przy wymianie poprawie. Jutro podjadę do ASO o się zapytam czy można kupić taką ramkę i po ile.

W aso pewnie jeszcze drozsza bedzie . Poniżej link do części kolor alu-srebny

http://www.getem.pl/index.php?szukaj_katalog=8E0864261AQ&action=katalog&kat=5&x=15&y=11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie różnią się na 100 % długością

Jedna jest krótsza a druga dłuższa teraz już nie pamiętam która jest ktora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kolejny element dołożony, dokładka s-line w stanie idealnym :) (białe kropki to odbicia od lampy błyskowej). Teraz kolej na lotkę.

dok_adka.jpg

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne gadżety, do gałki s-line niedawno kupionej doszedł nowy mieszek i rączka hamulca ręcznego skóra pikowana, ramka :)

foto2.jpg

sline.jpg

Witam, no i trafiły mi się listwy na drzwi s-line (oryginalne) w b.dobrym stanie i w dobrej cenie :). Główny cel to zrobienie całego pakietu s-line zewnętrznego do wiosny. (przepraszam za jakość ale robione było kalkulatorem)

foto1.jpg

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo, ale warto :).

Przyszedł weekend, trochę wolnego czasu i listwy powędrowały na drzwi :)

11111.jpg


Witam, pomału ale do przodu :). W garażu już czeka zderzak z grillem. Na dniach ma dotrzeć lotka. Później do lakiernika. Na przełomie marzec/kwiecień planowana jest już kompleksowa kosmetyka lakieru z całym pakietem zew. s-line.

image.jpg

image.jpg

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś położył go na walcu, długo leżał i się odkształciło, na żywo nie ma tragedii. Włożyłem rozpórkę w środek i już jest prawie idealnie :). Dół się wyprostował. Po malowaniu będzie jak nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze :) wiem, ze zderzaka i tak nigdy nie kupie, ale listwy kuszą i to bardzo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób przymiarkę przed malowaniem. Jak go tak kiepsko magazynował nie wiadomo jak teraz pasuje do auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jhimo powiem Tobie tak, na początku też chciałem go minimalnie doposażyć i "upiększyć" ale z biegiem "jedzenia" rośnie apetyt. Nie planowałem pakietu zew. s-line a tu prawie na ukończeniu. Zgodzę się z Tobą nie jest to tanie no ale pomału coś się tam składa.

Tak jak mówisz MAT1000, przymiarka będzie, wizualnie wszystko jest ok, tj. proste i na swoim miejscu, już pierwsze przymiarki zrobiłem. Tylko u dołu jest lekkie odkształcenie, ale jak wcześniej napisałem jest już prawie równiutko.Malowanie i zakładanie tego będzie pod koniec marca, bo chcę to połączyć z kosmetyką lakieru a przy okazji ze zmianą felg na letnie. W tym czasie może coś jeszcze się nowego pojawi. :)

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pakietem zewnętrznym będzie ładnie. :good: Doprowadzić tylko Zderzak do stanu używalności i zakładać. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amen :)

Zrób od razu końcówki wydechu :)

Nie myślałem o tym ale kto wie :)

Kolejny element układanki na miejscu :).

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko będzie przepiękne w slinie, zawsze jak wspominam swoją to teraz nie żałuję wydanych złotówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą MAT1000, trochę kasy poszło ale jaki efekt będzie - to warto :)

Szukam ori znaczka na listwy dwie sztuki. Jak rozróżnić oryginał od podróby? Znalazłem dwa coś na necie, to są ori?

S line s-line znaczek oryginal emblemat kilka sztuk! MiÄdzychĂłd ⢠OLX.pl (dawniej Tablica.pl)

S line AUDI znaczek komplet okazja igĹy Mat oryginalne MiÄdzychĂłd ⢠OLX.pl (dawniej Tablica.pl)

Emblemat znaczek oznaczenie Audi S-line OryginaĹ Starogard GdaĹski ⢠OLX.pl (dawniej Tablica.pl)

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...