Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 avant 1.9 tdi


tomekxp2

Rekomendowane odpowiedzi

kiedy zakładasz? ;) bedziesz docinał czy póki bez , u mnie leżą od kilku dni ale przez pogode nie mam natchnienia montować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zakładam :) a mam już docięte przez sprzedawcę, który odrazu docina. Tylko założyć i powinno hulać.

No i założone :)

https://www.youtube.com/watch?v=mXotUXKai1w

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zakładam :) a mam już docięte przez sprzedawcę, który odrazu docina. Tylko założyć i powinno hulać.

No i założone :)

https://www.youtube.com/watch?v=mXotUXKai1w

mógłbyś podesłać namiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2016 o 17:10, xMarcin95x napisał:
Dnia 26.01.2016 o 12:54, tomekxp2 napisał:

Jutro zakładam :) a mam już docięte przez sprzedawcę, który odrazu docina. Tylko założyć i powinno hulać.

No i założone :)

mógłbyś podesłać namiary?

PW

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Witam, kolejne zmiany kosmetyczne. Grill poszedł w czarny mat i spojler pod zderzak polakierowany pod kolor. :). ( zdjęcia średniej jakości, jak zrobię aparatem to wrzucę lepsze, na żywo wygląda całkiem fajnie).

image.jpg

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx
Witam, nowy zakup listwy s4 oryginalne i szykuje się zmiana listew z s-line na listwy s4 :)


image.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Witam, przyszła pora na zmianę oleju z filtrami.

image.jpg

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy :good: , sam bym takie zapodał, ale dorwać w normalnych pieniądzach ciężko :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.03.2016 o 10:56, shakal napisał:

Listwy :good: , sam bym takie zapodał, ale dorwać w normalnych pieniądzach ciężko :wallbash:

Tak jak mówisz, ale jest to wykonalne :)

Witam, listwy S4 już na samochodzie i kilka aktualnych zdjęć.

s43.jpg

image.jpg

image.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Witam, kolejne drobne dodatki do pakietu :).

image.jpg

image.jpg

image.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Witam, kolejne zakupy i gromadzenie rzeczy do kolejnych modów przy w współpracy z kolegą siemian :). RNS-e w bardzo ładnym stanie.Na dniach wpadnie Bose - komplet łącznie z ori instalacją i kierownica z multi :)

image.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Nastąpiły kolejne zmiany. Na chwilę obecną na "pokładzie" jest już RNS-E, wgrany najnowszy soft i pl menu, plus mapy 2016r, do kompletu dołożyłem kierownicę. Tego co nie widać to nowe głośniki niskotonowe Bose z końcówką B zostały dołożone w drzwi. Z czasem wpadnie kompletny Bose. Podziękowania dla kolegów siemian, kaju, za pomoc :)

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :-). Obecnie gromadzę "graty". Niedługo wpadnie, kierownica 3-ramienna, lusterka składane automatycznie ze środka i z kluczyka, podsufitka ciemna s-line i wisienka na torcie tj. fotele s-line :).

Witam, kolejny dodatek ułatwiający życie. Otwieranie klapy od wewnątrz.

image.jpg

image.jpg

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8E1 959 527 A – panel przycisku (wersja tylko pod otwieranie klapy)

8E1 959 831 5PR – przycisk

Proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zgodnie z planem do końca roku skompletować s-line wewnętrzny + małe dodatki. Do auta ostatnio dołożyłem:

1. Pełny system Bose 10 głośników- dźwięk jest na bardzo dobrym poziomie porównując z podstawą.

image.jpgimage.jpg

2. Elektrycznie składane lusterka.
 

 


3. Czarna podsufitka s-line

 

IMAG3506.jpg

4. Kierownica 3-ramienia. 

image.jpg

5. Wisienka na torcie - komplet foteli i kanapa S-line :) - czekają na montaż. Jak będą w aucie to wrzucę kompletne zdjęcia z całym wyposażeniem :).

image.jpg

CDN.

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze mycie 2017r. :)

image.jpg

image.jpg

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...