Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odkurzacz samochodowy


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Co polecacie z odkurzaczy samochodowych do weekendowego odkurzania, kwota do 200zł.

Osobiście zastanawiam się nad > Gospodarstwo domowe - Odkurzacze - Ręczne odkurzacze kompaktowe - Odkurzacze samochodowe - Odkurzacz samochodowy 12 V Dustbuster

Może ktoś ma/używa/poleca??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej kupic odkurzacz domowy np mala tania Amice za 129 zeta. W przeciwienstwie do szajsow 12v, Amica odkurza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też brałem coś takiego pod uwagę, tylko np do takiej Amici niema końcówek którymi się dotrze do trudno dostępnej wnęki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mały odkurzacz silver crest ma końcówkę zwykla z rura ,do tego koncówka cienka plaska żeby miedzy siedzeniami odkurzyć oraz końcówka szczoteczka krzydatna do dywaników i bagazu,

Efekty działania oceniam na 3+ w skali do 5

Moc odkurzacza nie jest powalająca ale z okruchami ciastek spokojnie sobie radzi tak samo z piaskiem , zaletą jest to że jest niewielki ma zestaw kilku końcówek + wąż, nie jest strasznie hałaśliwy i można go zawsze odpalic w aucie:wink:

Minus to nie wielki pojemnik który trzeba ze dwa razy wymienić podczas odkurzania , mała moc w porównaniu z standardowym odkurzaczem (ale wystarczająca do nie zawalonego błotem auta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te pieniądze tylko 230V...

Ja używam na łódce takiego:

OKRUCH DeWalt ODKURZACZ DC500 NA MOKRO 7,5L (4176035020) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Z tym ze dokupiłem baterie o większej pojemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten

Gospodarstwo domowe - Odkurzacze - Ręczne odkurzacze kompaktowe - Odkurzacze samochodowe - Odkurzacz samochodowy DustbusterŽ PivotŽ Auto

I bardzo zadowolony jestem, wyssie wsyztsko jak odkurzacz domowy...do tego zestaw koncowek, dotrzesz wszedzie. No i dlugi kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten odkurzacz.http://allegro.pl/black-decker-odkurzacz-samochodowy-pad1200-12v-i5773139250.html.


Mam go od niedawna i spełnia swoje zadanie.Wsysa aż miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś trochę zwiększył budżet, to mógłbyś wyhaczyć używanego Dysona. To zupełnie inna liga w ergonomii, wygodzie użytkowania, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...