Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz MMI


Qbych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przeszukałem forum a zwłaszcza sekcję "zrób to sam" ale nie znalazłem wystarczających informacji w jaki sposób zastąpić podstawiwy model radia w B8 na na system MMI 2G/3G. Czy moze ktos z was przerabiał juz ten temat i moze podac informacje jakie konponenty nalezy zakupić [ ja swoje chce skompletowac na allegro ] i w jaki sposób przeprowadzic montaz krok po kroku. Chodzi mi jakie w jakie kable sie zaopatrzyć, gdzie i jak poprowadzić

będe wdzięczny za pomoc

pozdrawiam

Qbych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wymiany jest wszystko ( Radio , panel instalacja) jesli przechodzimy z CONCERTA na MMI ( 2G,3G)

Dodatkowo musimy połozyc w aucie swiatłowody a to dodatkowe koszta .

Koszt całej modernizacji NAVI to 4,0-6,0 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś zainteresowany ja prawdopodobnie będę wyciągał swój zestaw MMI 2G High z auta. Więc mogę Ci go odsprzedać. Będę miał cały zestaw kompletny. Mało tego jak masz zamiar dokładać Bang&Olufsen np to mam też wzmacniacz do MMI 2G Hight pod ten system nagłośnienia. Do zestawu mogę jeszcze dorzucić Bluetotha. Widzę że jesteś z okolicy więc nie było by problemu. Nawet jakbyś chciał to zamontować to znam kogoś i załatwię Ci jakąś zniżkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Gibons za ile będziesz oddawał swój zestaw MMI 2G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukałem raz jeszcze forum w celu zebrania większej ilości informacji. Z tego co udało mi się zebrać wynika iz do wymiany mam ekran [ po demontażu osłony plastikowej ) w miejsce standardowego radia montuję czytnik Multimedia DVD SD, konsolę obok drążka zmiany biegów zastępuje konsolą sterującą. Moduł nawigacji montowany w schowku. Niestety nie znalazłem informacji gdzie i jak poprowadzić kable. Czy ktos z Was moze uzupełnić bądź potiwerdzic powyższe?

z góry dziękuję

pozdrawiam

Qbych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo juz cos co trzeba dokladnie miec z kabli, związek? Mam SYMPHONY i chcialbym wymienic je na MMI 2G.

Zmieniarke Audi Multimedia do kupienia i panel z przelacznikami przy biegach tez juz mam. Ekran jest inny w 2g niz do samego radia? (mam kolor)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest inne potrzeba światłowody wiązki tuner radiowy i masę innych granów. Kupno części pojedynczo jest nieopłacalne. No i lepiej montować już 3g.

Edytowane przez Tom A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...