Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mokra podsufitka


DominBo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Mam duży problem... Ostatnio zauważyłem mokrą podsufitkę przy daszkach przeciwsłonecznych od strony kierowcy. Kompletnie zgłupiałem ponieważ nie mogę namierzyć przyczyny... Na początku myślałem, że jest przeciek od strony anteny dachowej ale po ostatnim deszczu szybko rozebrałem i było sucho. Sprawdziłem powierzchownie przednią szybę i również nic... Czy ktoś może spotkał się z takim zjawiskiem? Może cieknie przez relingi dachowe?

Proszę o pomoc!!! Przesyłam również zdjęcia...

przeciek.jpg

przeciek2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, wygląda na to, że przednia szyba nieszczelna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz czas to zrzucaj sufit i lej z wiadra po dachu, bedziesz widzial jak na dloni. Ale ja tez bym strzelal ze to przednia szyba zle sklejona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz czas to zrzucaj sufit i lej z wiadra po dachu, bedziesz widzial jak na dloni. Ale ja tez bym strzelal ze to przednia szyba zle sklejona

Z wiadra może być słabo , najlepiej na myjke podjechać i pod ciśnieniem prysnąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby pomysł ze zrzuceniem całej podsufitki ponieważ nigdy tego nie robiłem i obawiam się, że coś pourywam...

Hhhmmm jakie mniej więcej koszta ponownego wklejenia szyby?

A może gdzieś przy relingach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wydaje się jasna cieknie uszczelka szyby.

---------- Post dopisany at 15:00 ---------- Poprzedni post napisany at 14:48 -----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uszczelka moze sobie ciec, ona tam jest tylko ozdobnie. jak cieknie przez szybe to jest ona do ponownego wklejenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo gdzieś przegniło albo uszczelka. Przez szybę raczej woda nie przesiąka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis wsiadam i zauważyłem podobny problem u siebie. Lewy srodkowy slupek pomiedzy drzwiami kierowcy a pasażera robi się mokra plama na podsufitce i idzie w dol po slupku tak jak mocowanie i regulacja pasów bezpieczeństwa.

Miał ktoś podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje temat dziś po wizycie na myjni bezdotykowej zauważyłem kilka kropel wody przy galce zmiany biegów pierwsza myśl pewnie szyba była nie domknieta niestety trop był zły więc zacząłem dociekać skąd ta woda i znalazłem mianowicie podsufitka jest mokra na wysokości podszybia przy osłonach przeciw słonecznych :( czy ktoś miał podobny problem i ewentualnie jak sobie poradzić wycinać i wklejac szybę na nowo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...