Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chcę kupić alufelg, POMOŻCIE wybrać!i


tom5151

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ! Od pół roku mam B6 1.8T i borykam sie z problemem felg które po prostu mi sie nie podobaja.. Auto kupilem na 18" Tomason, :naughty: wygladaly super ale byly tak ciezkie ze zamulaly mi auto, zalozylem wiec 17" ktore mialem kiedys w passacie b5 ale jak widac na zdjeciu, sa zbyt wąskie 7J i et jest straszne, 48, wyglada to paskudnie. Prosze was o podsyłanie felg które waszym zdaniem pasowałyby do tego auta, z góry dziękuje ;)

audi_18.jpg

DSC_0833.jpg

DSC_0829.jpg

Moja propozycja felg,

FELGI AUDI A4 A6 VW B5 B6 17 Cali 5X112 MERCEDES (4218371108) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fele na aucie są ładne.

Dystanse dołóż i będzie ok.

Jakie masz na nich gumy i jaka zawiecha ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nawet podobają aktualne 17ki które posiadasz :decayed: fakt tylko, że lipnie to wygląda na tej szerokości 7j i tym et

Twój nowy wybór jakoś mnie też nie przekonuje, jakoś za mało tych ramion, średnio to widzę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225/45/17 conti sport 5, zawieszenie 1BV = sports suspension/shock absorption. Co do dystansów to chciałem ale za dobre dystanse z atestami trzeba dac 500-600zł za oś :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niczego sobie te co masz teraz ale i te z meśka ladnie wygladaja ciekawe czy beda pasowac do twojej B-6tki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zostawił tomasony ;) ale jeśli musisz już zmieniać to zostaw te co masz na aucie tylko załóż jakieś dystanse i też będzie spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10335817_368068856667228_1730392444_n.jpg

Zdjęcie na tankowaniu zaraz po kupnie ;) Fakt tomasony kozacko wyglądają ale.. jedna felga waży uwierzcie ponda 20kg! Takie auto nie ma sily tego rozpedzac i hamowac, tragicznie sie jeździło. Postanowiłem że kupie oryginalne alusy, takie s-line z wiekszą ilością ramion, chyba wiecie co mam na myśli. Jak niemcy obliczyli że ma być et 43 i 17" to tak ma byc, za dużo kompletów felg i opon sie na zmieniałem w różnych autach i powiem wam jedno, felgi bierzcie takie jak zaleca producent ( oczywiście nie mówie o kształcie) i nowe opony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli to prawda z tym 20kg to faktycznie cos ciezkie klocki. szukaj Ori s-line to dobry kierunek, zawieche masz dobra wiec spokojnie bierz 18" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może o takie od mercedeska? :) komponują sie fajowo do tej bryły samochodu, ja na srebrnej b5 w sedanie miałem i bylo sztos

222371_10150168716754109_572259108_6914219_42983.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://s28.postimg.org/5uu26xnex/10335817_368068856667228_1730392444_n.jpg

Zdjęcie na tankowaniu zaraz po kupnie ;) Fakt tomasony kozacko wyglądają ale.. jedna felga waży uwierzcie ponda 20kg! Takie auto nie ma sily tego rozpedzac i hamowac, tragicznie sie jeździło. Postanowiłem że kupie oryginalne alusy, takie s-line z wiekszą ilością ramion, chyba wiecie co mam na myśli. Jak niemcy obliczyli że ma być et 43 i 17" to tak ma byc, za dużo kompletów felg i opon sie na zmieniałem w różnych autach i powiem wam jedno, felgi bierzcie takie jak zaleca producent ( oczywiście nie mówie o kształcie) i nowe opony ;)

Popieram 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...