Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tuning Komory silnika Unikat A4 B5 AFN


CZIKITA

Rekomendowane odpowiedzi

Moja koncepcja na tuning komory silnika wkrótce kolejne puzzle

29xf9j7.jpg

:hi:

Dalsza część układanki

142fz3a.jpg

2ik48y9.jpg

15d53jp.jpg

1yoles.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak zrobiłem jak moja artystka skończyła :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze? jestem na nie... aerografy i inne podobne rzeczy jak takie rysunki nie pasuja totalnie... osobowki to nie jakies TIRy na ktorych czasem mozna spotkac jakies impresjonistyczne grafiki i wizje...

juz lepiej zrobic clean look, pochowac wszystkie zbedne przewody i ladnie wymyc komore, wiecej nic nie trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało widziałeś chyba, nie mówie o hardkorowym usunięciu większośc np. elektroniki ABSu ale da się to ogarnąć

a nawet jeśli, można zainwestować w poliftowe podszybie, osłone z VR5 od kierowcy, ładnie wszystko wymyć albo odmalować w czarny mat i też będzie to miało ręce i nogi

motor2.jpg

dziś na trzeźwo jeszcze raz spojrzałem na ten rysunek, ale z całym szacunkiem, wydał mi się nawet śmieszny :) sam lepiej bym nie namalował zapewne ale po prostu mi to nie leży :decayed: - taka moja opinia

---------- Post dopisany at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:01 ----------

tu masz v6 z clean lookiem, i jakos sie dalo

9420009077_1a3c5d846d_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak właśnie robię panowie dziś dodam kilka nowych fot bo zaniedbałem wątek a gratów coraz więcej :wink:

---------- Post dopisany 03-06-2014 at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany 30-05-2014 at 10:32 ----------

Tą mam do opylenia bo się mi koncepcja zmieniła :whistling:

10ii7n7.jpg

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

Nowe zdjęcia będę dodawał w 1 poście żeby wszystko było na widoku :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No obudowę filtra pomalowałem osłonę silnika też założyłem na spota i uwaliła się od wygłuszenia maski 15 min starczyło :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo nie ale weź dorwij ja szukałem 1,5 r i mam :banan:

Edytowane przez Tom A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo nie ale weź dorwij ja szukałem 1,5 r i mam :banan:

A jak już są to po ile chodzą ? I jaki numer ma ta osłona ?

mało widziałeś chyba, nie mówie o hardkorowym usunięciu większośc np. elektroniki ABSu ale da się to ogarnąć

a nawet jeśli, można zainwestować w poliftowe podszybie, osłone z VR5 od kierowcy, ładnie wszystko wymyć albo odmalować w czarny mat i też będzie to miało ręce i nogi

motor2.jpg

dziś na trzeźwo jeszcze raz spojrzałem na ten rysunek, ale z całym szacunkiem, wydał mi się nawet śmieszny :) sam lepiej bym nie namalował zapewne ale po prostu mi to nie leży :decayed: - taka moja opinia

---------- Post dopisany at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:01 ----------

tu masz v6 z clean lookiem, i jakos sie dalo

9420009077_1a3c5d846d_b.jpg

Co to za obudowa filtra powietrza na zdjęciu u góry ??

Edytowane przez Mario82A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...