Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka Najlepsza Instalacja do Bexa?


Carire

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jaką możecie mi doradzic instalacje do a4b6 bexa seryjnego?

Już mam wstępnie ustawioną na kwotę 2700 zł, napisze potem całe podzespoły co mi doradzaja i czy to ma sens...

Ale nie wiem bo mysle potem o jakims programie i czy nie lepiej od razu jakies mocniejsze wtryski czy te na 190 km stykna? Jak macie u siebie i na jakie najlepiej się zdecydowac? Dzięki wielkie za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat omawiany wielokrotnie. Np. Reduktor AC 01,wtryski Hana zielone lub niebieskie,butla 55l.W takiej kasie bez problemu coś dobierzesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej coś od Stag, Brc? a jak potem ze zwiększeniem mocy? styknie taki zestawik do około 220km? Czy coś kupic lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Stag 4 plus, reduktor ac01,wtryski ac w01. Powiem krótko minął rok i kłopotów niema. A dałem 2400.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stag4Qbox lub Qbox plus,reduktor AC R01 250 czerwony i wtryski Hana niebieska lub Keihin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stag4Qbox lub Qbox plus,reduktor AC R01 250 czerwony i wtryski Hana niebieska lub Keihin

taki zestawik styka do ok 220 km? cZy na seryjnej mocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do około 240 wystarczy,ale najpierw proponowałbym program a potem gaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu w takiej kolejności? jakie to ma znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten zestaw co napisał jacek70 wystarczy nawet do podkreconego BEXa, a TY kolego Carire juz masz to auto czy tak pytasz hipotetycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszą elektronikę ma LPGTech 224, jest bardziej rozwojowy. Wtryskiwacze hana zielona lub niebieska, zależy w jakie moce celujesz. Ja u siebie mam 260 KM i niebieska to obrabia. Droższe ale lepsze są Keihiny, Medy. Możesz spróbować Alex - Napoleon, następca Barracud - bardzo wydajne, ale mało o nich opinii. Reduktor AC R01 czerwony, KME Gold/Gold Turbo, LOVATO RGF FAST SHP - do wyboru. Ja jeżdżę na Goldzie. Przewody FARO 13mm (8mm), węże Parker. Najlepiej wtrzskiwacye osobno na krótkich wężykach, zasilone obustronnie. Lepszej instalki nie znajdziesz. Zapomnij, że jakiś zestaw, który niektórzy pseudo-instalatorzy będą Ci wciskać obrobi Ci to jak należy. Auto maj jeździć na LPG tak jak na benzynie lub lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na hany niebieskie uważajcie , jakość spadła drastycznie ,ostatnio montowałem do 2.7 BT i po 3kkm padły dwie , wyleciały , ja już ich nie montuje , wole barracude /napoleon .

Jest Barracuda o wydajności hany niebieskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wszystkie w/w propozycję są ok jednak, żeby to dobrze i bezproblemowo jeździło to potrzeba ogarniętego gaziarza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj - AUTOGAZ, STAG 200 300 KME SILVER GOLD SEC VALTEK MAGIC JET LPGTECH PROBLEMY BLAD SILNIKA

narazie jajlepiej zamontowana instalacja jaka widzialem w 1.8T

wtryski bym bral barracudy i reduktor czerwony, zbiornik tez wejdzie wiekszy do avanta 650/270= 72 L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...