Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL


michałswd

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc szukam żarówki ledowej do Drl , która nie będzie "wywalała" błędu spalonej żarówki

Widziałem kilka propozycji na allegro ale nie jestem pewien czy napewno działaja tak jak powinny

Moze macie cos sprawdzonego dzieki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B7? tylko rezystor i każde LEDy wtedy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzieki za odp ale tyle to tez wiedzialem moze ktos cos konkretniej napisze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na forum o "motohid", ja i pare osób się tam zaopatrywaliśmy, żarówki w różnych cenach, rezystorki też ma, było o tym.

kwestia kosztów, rozpiętość cenowa jest różna, ja już ponad rok jeżdżę na ledach i działają bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na temat b7 crew, tam w ostatnich postach są linki, bo też o tym piszą, ja teraz siedze na telefonie to nie mam pod ręką linków

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja użyłem żarówki C5W do tablicy rejestracyjnej... I pomogło od razu... Gdzieś tam sobie świeci ale dobrze ją ukryłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŻARÓWKA LED CREE CanBUS BA15s 1156 P21W 24mm + kasownik rezystor mocy :wink:

Bezbłędnie

Efekt :

10516713_822828104408964_3855008727610169427_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie taki efekt 6000k też z rezystorami jeżdżę już od 1,5roku i zero błędów postojówki tak samo zmienione.

528056_618835084798787_661493195_n.jpg?oh=324d38dc8125345c47176e94840e0ee9&oe=5448D356&__gda__=1414718952_3227b18d0ded5c6bcc38e031c388f84a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!

Mam koledzy do was pytanie w sprawie tych kasownikaów błędów wel rezystorów.

Gdzie je założyliście???

W Srodku lampy bixenon za żarówką led czy zupełnie na zewnątrz lampy??

Chodzi mi o to jak bardzo grzeje się ten rezystor??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie taki efekt 6000k też z rezystorami jeżdżę już od 1,5roku i zero błędów postojówki tak samo zmienione.

528056_618835084798787_661493195_n.jpg?o

wygląda obłednie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam DRL led z motohid i do tego rezystory po jednym na strone i dziala juz z 1,5 roku. Takze polecam. Ledy jakies Samsung.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was orientuje się jakiej wartości (rezystacja [ohm]) powinien być rezystor aby błąd nie pojawiał się? wiadomo, że poniżej 10ohm nie pojawi się, ale czy ktoś testował większą wartość?

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno za ledy w postojówkach misiaki biorą dowód ? prawda to ?

Prawda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy LED plus odpowiedni rezystor musi skutkowac brakiem błędu na fisie. Ja bym inwestwał w miare najmocniejsze o naturalnej barwie zblizonej do xenona, a to po to by byc widocznym - bezpieczenstwo ponad wszystko.

Wydaje mi sie, ze gdyby na obwodzie LEDa zostawic zarowke p23 (czy jakie ona ma tam oznaczenie) to tez nie wywali bledu a zyskamy oswietlenie komory silnika hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...