Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL


michałswd

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.07.2016 o 23:20, reganajax napisał:

Drogo, zakupiłem zwykłe zarówki osrama o barwie 5000k, postoje w5w tez osram. Efekt w miare, jestem zadowolony. Jeszcze halogeny musze ogarnac ;)

Te zwykłe żarówki osrama do drl zakupiłeś? Możesz podlinkować?

Ja kupiłem ostatnio w5w Osram Cool Blue Intense, jeszcze nie zakładałem ale podobno świecą barwą zbliżoną do xenonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem dwie żarówki ledowe p21w z allegro po 9zł i dwa rezystory po dyszce. Zainstalowałem żarówki w lampach, rezystory na instalacji przed lampą i wszystko działa jak powinno i nie ma błędu? Ciekawe czy przeżyją te żarówki chociaż z miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2018 o 12:36, jolley napisał:

Ja kupiłem ostatnio w5w Osram Cool Blue Intense, jeszcze nie zakładałem ale podobno świecą barwą zbliżoną do xenonu.

Osram Cool Blue Intense w końcu założone. Polecam je. Barwa bardzo zbliżona do ksenonu i nie trzeba się martwić o błędy na fis'ie :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

Planuje w końcu się wziąć za żarówki do DRL. Chodzi mi o fajny efekt, białe ledowe światło gdyż mam bixena, wiadomo.

Znalazłem dwie aukcje gdzie te DRL wydają się dosyć sensowne i są z CANBUSEM, na czym mi zależy, gdyż chce uniknąć rezystorów i innych przeróbek.

Czy ktoś może z poniższych żarowek ma zamontowane w AUDI i może podzielić się opinią na ten temat?

https://allegro.pl/oferta/zarowki-led-p21-5w-dzienne-premium-canbus-mega-moc-7570561560

Firma Einparts - nie ukrywam, że brałem od nich podświetlenie ledowe tablicy rej i jak na razie jestem mega zadowolony, latam na tym już 3 miesiące i na razie cisza, a świecić, święcą bardzo ładnie! (polecam)

https://allegro.pl/oferta/p21w-led-ba15s-10-30v-canbus-r5w-r10w-1300lm-mocna-7394602141

Tutaj wyglądem bardzo zbliżona do 1 linku i widze, że ludzie dosyć często je kupowali bo trochę już się ich sprzedało, wiec mam nadzieje, że to ktoś od nas z forum? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damianq daj znać czy postojowe nie wywalaja błędu i jaka jest barwa wrzuć foto.Mam BI LED i szukam czegoś z białym światłem a DRL to wezmę chyba te http://sklep.motohid.pl/mobile/pl/p/BA15s-1156-15xSMD-Samsung-LENS-15W-biala-4700k/669

Jeśli je ktoś ma proszę o zdjęcie jaka barwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś sprawdzone żarówki?

Kupiłem ostatnio te:

LED-ZAROWKA-P21W-BA15S-DZIENNE-POZYCYJNE
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 29,90 zł - LED ŻARÓWKA P21W BA15S DZIENNE POZYCYJNE CAN BUS (7457325207). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

wg. aukcji z canbusem ale to ściema, więc nie polecam.

Ma ktoś sprawdzone? Zależy mi na fajnej białej barwie światła no i oczywiście żeby nie waliły błędem ;)

Edytowane przez Bambr97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy o kant d*py można sobie potluc te wasze ledowe badziewia. Raz że trzeba montować rezystor i wyprowadzać to za lampę co skutkuje ingerencją w lampę, dwa że i tak cały zestaw ledowy ciągnie tyle samo prądu co zwykłe P21W.

 

Postanowilem zaryzykować i kupić coś innego. Na zdjęciach to żarowki Xtec P21w CRYSTAL. Zwykłe bańkowe tylko naniesiona jest powłoka taka jak na żarówki od migaczy z tym że nie jest to chamski niebieski a taki niebiesko-srebrny, z resztą do migaczy też są proste pomarańczowe oraz takie mieniące się ala pomarańczowo-srebrne. 

 

Efekt jest wielce zadawalający, światło jest białe. Te żarówki do kupienia na allegro. 

 

Reasumując ledy nadają się jedynie do stymulacji analnej. 

 

 

IMG_20190729_182211.jpg

IMG_20190729_184445.jpg

IMG_20190729_184646.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ledy kupione na aliexpress i błędów nie ma a świecą tak20190705_071156-1305x734.jpg cena 80 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.07.2019 o 18:48, Adran_ napisał:

Ja mam ledy kupione na aliexpress i błędów nie ma a świecą tak20190705_071156-1305x734.jpg cena 80 zł

Jakiś link? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja dziś też wrzuciłem ledy u siebie do drl. Żarówki p2p może nie najtańsze bo 80zł szt. ale zależało mi na tym by było bez żadnych kasownikó i innych cudów, zachować pełna szczelność lampy itd. 

Z zakupu jestem mega zadowolony?

Kupione z tej strony po poleceniu:

Www.facebook.com/promotorlightdevices

Zero błędów, a świecą niesamowicie. Mogę polecić jeśli ktoś chce coś pewnego bez ryzyka jak to bywa z Ali. 

Foto w trakcie wymiany. 

 

 

IMG_20191204_081838.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2020 o 19:37, the_naturat_com napisał:

@RogalTsT masz jakąś ich stronę z ofertą?

Www.facebook.com/promotorlightdevices

Sorki ze tak długo to trwalo?

Ja się z fb  z nimi kontaktowałem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, the_naturat_com napisał:

@RogalTsT nie ma jakiejś normalnej strony z ofertą? Nie mam FB..

Też nie mam FB. Messengera tylko używam. Takowej strony z typowa oferta chyba nie mają jeszcze chodź miała powstać. 

Mam jeszcze linka do nich na Instagram (to ro dopiero czarna magia dla mnie) 

https://www.instagram.com/promotorlightdevices/?hl=pl

Jak coś to mogę napisać o nr telefonu do gościa. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Czy możecie wstawić zdjęcie zakupionych żarówek w tej firmie ? Jak wygląda sprawa ich żywotności ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ktoś testował te żarówki?

M-Tech-P21W-R10W-Ba15s-Dioda-LED-CANBUS
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 35 zł - M-Tech P21W R10W Ba15s Dioda LED CANBUS (7005690476). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś W promotor albo market led? Wrzućcie fotę jak wyglada żarówka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2020 o 17:07, gordo napisał:

Witam.

Ktoś testował te żarówki?

M-Tech-P21W-R10W-Ba15s-Dioda-LED-CANBUS
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 35 zł - M-Tech P21W R10W Ba15s...

 

I jak jest z tymi ledami? Zakupiłeś je może? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, rafiki5 napisał:

I jak jest z tymi ledami? Zakupiłeś je może? 

Ma wiele opinii negatywnych, że sprzedaje podróbki, że opakowania przychodzą już otwarte itp. ja bym tego nie brał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...