Skocz do zawartości
IGNOROWANY

DynóVWka 2014 13-15 Czerwiec!


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

teraz Ci co napisali że jadą na jeden dzień niech wezmą rozpęd i jebną głową w najbliższą ściane żeby sobie to z głowy wybić :punish:wódki trzeba się napić a nie. ja postaram się w piątek po robocie wyjechać a jak nie to w sobotę rano i zostaje do niedzieli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już to w piatek, z soboty na niedziele będzie gorzej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę wam, mam 10km i nie mogę być :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto będzie i o której? ja w sobotę rano o 8-9 startuje no i pewno zostaję do końca :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jednak wcześniej o ile się nic nie zmieni to o 6 rano startujemy. paweł co Ty odpierdzielasz? dwudniowa impreza na miejscu praktycznie. następne nie prędko się trafią więc zaciśnij poślady i szykuj się. Jak nie to zawsze możesz do tarnowa dojechać a dalej z kimś od nas się spakować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jednak wcześniej o ile się nic nie zmieni to o 6 rano startujemy. paweł co Ty odpierdzielasz? dwudniowa impreza na miejscu praktycznie. następne nie prędko się trafią więc zaciśnij poślady i szykuj się. Jak nie to zawsze możesz do tarnowa dojechać a dalej z kimś od nas się spakować :wink:

co Ty nie ma szans, w tamtym tygodniu Skaryszew 235km w jedna strone, wczoraj nysa 300km w jedną strone:whistling:, się nie uda, wczoraj przepuściłem całą tygodniówkę:kox:, aż strach pomyślec co by było jakbym wpadł na 3 dni:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawajcie info w tym watku jak mozecie to bym sie dolaczyl jak cos :wink: bede lecial trasa lublin->krasnik->...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie dobre pytanie w sprawie trasy..

Jak wyglada sytuacja na tych trasach?

DK19 Jastków - obrzeża lublina - kraśnik - janów Lubelski - Nisko - sokołów małopolski - obrzeża Rzeszowa - Tyczyn - Dynów

DW835 Lublin - jabłonna - frampol - biłgoraj - przeworsk - dynów

DK79 - Puławy - zwoleń - Lipsko - sandomierz - st wola - nisko - rzeszów - dynów

Ktoś cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DK19 Jastków - obrzeża lublina - kraśnik - janów Lubelski - Nisko - sokołów małopolski - obrzeża Rzeszowa - Tyczyn - Dynów

ta trasa dużo nowych drug jak latałem kiedyś do rzeszowa na lotnisko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
Własnie dobre pytanie w sprawie trasy..

Jak wyglada sytuacja na tych trasach?

DK19 Jastków - obrzeża lublina - kraśnik - janów Lubelski - Nisko - sokołów małopolski - obrzeża Rzeszowa - Tyczyn - Dynów

DW835 Lublin - jabłonna - frampol - biłgoraj - przeworsk - dynów

DK79 - Puławy - zwoleń - Lipsko - sandomierz - st wola - nisko - rzeszów - dynów

o niskim podwoziu polecam trasą DK19

DW835 lepiej zapomnijcie od Lublina do połowy Biłgoraja są straszne dziury później trochę lepsza i dalej to samo aż do Sieniawy :facepalm:

a trasa DK79 też za***ista jest prosta bez korków i policji zazwyczaj same lasy są i pola

no więc macie do wyboru i koloru :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 75% będę na Dynovce. Będę miał 9szt przycisków do podłokietników B6, więc jak ktoś chętny to zamontuję na miejscu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jade na 4 auta z Puław, startujemy 13-14, mysleze do 17 to dojedziemy:whistling: harry jak Ci sie nudzi to mozesz lecieć w naszą strone, znasz tereny to poprowadzisz:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

rozumiem to czekam na was :decayed: , tylko powiedź mi którą trasę wybrałeś ?? gdzieś po drodze by się spotkało :naughty: , no znam każdą trasę mam wszystko zbite w głowie i wiem gdzie warto jechać , jeżeli chodzi o nr kom to masz u mnie na ogłoszeniu z AUDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...